Bayanların bayanlara Bakışı

Samimi olduğum bir bayan arkadaşım bir gün, siz erkeler iyi sabırlısınız ben bile bir bayan olarak hem cinslerimin giyiniş tarzlarından tahrik oluyorum kendimi zor tutuyorum dedi (kendisi Kesinlikle Lez değil )

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• Yani?

0|0
    0|0
    • Garibime giden o lez olamayan birisi kendi cinsinden nasıl hoşlanır bir erkeğin hemcinsinden hoşlanması düşüncesi bana tiksindirici gelirken bayanların doğal karşılamasını garipsedim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Bayan bayana tabıkı bakar. Ama tahrik olmak için değil. Genellikle kıskanclıktan. O'nun orası guzelmıs benım neden oyle değil , ustundekını ben gıysem bende nasıl durur_? tarzı seyler...

0|0
    0|0
    • direk tahrik olduğunu dile getirdi senin dediğin kadınların hasetliğini okulundaki çocukta biliyor onu sormaya gerek yok :)

• Tahrık kısmını ılk defa burdan duydum

• Valla bende bakıyorum ne giyinmiş ,yakışmışmı ,uydurmuşmu falan diye ama tahrik olma gibi bir durum olmuyor.

0|0
    0|0
  • Bi kız yanımda çıplak dursa bile tahrik olmuyorum ben ama :/

0|0
    0|0
  • Demek ki arkadaşında bir imalat hatası var.

0|0
    0|0
  • ozaman lez olmaya meyilli

0|0
    0|0
  • Olabilir, bende bazen bazı bayanlara karşı tahrik olabiliyorum. Bunun sebebi güzel gördüğümüz bazı kısımların bizde olmayışı. Hayranlık bir nevi aslında. Bunun lezbiyenlikle alakası yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• zaten bayanlar daha çok istekliymiş :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...