Kapat

Fal baktırmakdan nasıl vazgeçebilirim ?

Arkadaşlar merhaba;

Yaşım 20

Oldukca düzensiz giden bir hayatım var .Allaha şükür sağlık veya maddiyat açısından problemim yok ancak özel ilişkilerim konusunda çıkmazlarım çok oluyor..Ve sürekli fal baktırmak istiyorum.Biliyorum günah ancak engel olamıyorum kendime ..Ve vicdan azabı çekiyorum inandığımdan değil terapi geliyor bu ruhsal bozukluluğum da benim iyi hissetmeme sebep oluyor.

Ama bu şekilde hem fallara verdiğim paraya yazık hemde bu şekilde inanmamda dinden çıkmama sebep olucak Allah korusun nolur bir yardım edin bana ..

Vazgeçmem için dua var mı bu falldan ..

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• bi hayat koçuna git sana fal baktırmak ya da hayatı planlamak konusunda açıklama yapsın

0|0
    0|0
    • maddi açıdan hayat koçunun fiyatını karşılayamam şuanda :(

• yo neden sıkılayım çok mantıklı birine benziyorsun ama boş şeylere bel bağladığınında ciddi derecede bağlısın. Cahillerin hurafelere inanması şaşırtıcı değil ama snein gibi birinin falda rahatlık bulması garip geldi. Motive olmak için faldan etkili en az 100 yötem biliyorum bence daha çok işine yarr bu fal işinden kesin kurtulmaya karar verdiğinde yaz bana grüşmek üzere

• Faldan kurtulmak istediğim için sizlerden yardım talep ediyorum ya ..Yardım talebinde ne zaman bulunmak isterseniz inanarak değişeceğime söz veriyorum..Görüşleriniz içinde çok teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Vazgeçmem için dua diye bişey olur mu :D:D güldürme bizi lütfen sen alkolik ol esrar keş ol sonra duayla geçer mi yapma Allah aşkına ahaha :D

0|0
    0|0
    • Neden alay ediyorsunuz ki .Dua herşeye çözüm değil mi ..İnanarak yapılan her dua kabul olur

• Duadan önce ilk inanman lazım bırakmaya zaten. Paran çoksa bende fal bakıyorum bu arada.

• Param çok diye mi fal bakıcaksınız bana ..Paaram çok değil öğrenciyim yemeden içmeden kesip fal baktırıyorum ..Artık bu fallar hem maddi hem manevi etkiliyor beni ..

• ben fal bakayım sana

0|0
    0|0
    • Fincanım;

link

Tabağım;

link

Buyrun

• peki başka birşey sylemk ister misinz link bu konuda :$

• o ne öyle sigara bağımlılığı gibi durum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben iritbata geç hayatını değiştireyim senin :)

Sıkıcı buldun herkesten kurtul,

Yeni isnsanlarla tanış,

Yeni insanlarla yeni ortamlarda bulun,

Hayatı akışına bırak sen sadece tuz bıbıerini ekle; ama sana tavsiyen çilekli dondurmayı kesin denemelisin :)

0|0
    0|0
  • Kiz yokarda 30-35 diyooooor

0|0
    0|0
Yükleniyor...