Net ortamında tanışıp, uzun süre flört ettiğiniz oldu mu?

1 sene veya daha fazla birlikte olup ciddi düşünmeye başladıgınız biri hayatınızda oldumu ve ne kadar güven duydunuz

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• ben internet üzerinden biriyle tanıştım. Birbirimizi hiç görmeden konusmaya devam ettik.sevgili olmuştuk! her gece skypetn konusurduk sabaha kadar. sonra istanbulda görüşmeye başladık o normalde rusyada okuyordu... öyle devam etti. güzeldi ama 5 sene sürdü :) her neyse diyeceğim o ki insandan insana göre değişir aslında ben ondan önce ve ondan sonra internette tanıstıgım birine güvenmedim. ama ona güvendim çünkü o hissi bana verebilmişti..aramızda güven sorunumz yoktu rusyada olmasına rağmen tamamen insanın kişiliğiyle alakalı :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Oldu..3 sene sürdü.. keske olmasaydı.. Mahvetti hayatımıııı!

0|0
    0|0
    • walla hayatmda bu kadar dengesizini görmedimm... zaten 3 sene nasıl sürdü hayrett.. ilk 1 sene hersey cok güzeldi ne zaman askere gitti geldi denge bozuldu ondan sonra kabus basladıı..

• olmadı netten kmseyi dşnmem

0|0
    0|0
  • uzun süre:Dyok olmadı

0|0
    0|0
  • evet oldu. 2 yıl cıktık. ama bu cok ıstına bı durum, bazı ınsanlar senın ıcın gercekten ozel olabılıyorlar nerede tanıstıgın cok farketmıyor. farkında olmadan ıcın ısınıyor zaten. ama normalde tavsıye etmem net ortamındakı ınsanlar genelde sorunlu tıpler.

1|0
    0|0
    • günümüzde net kullanmayanda çok az insan var çogumuzun net kullandıgını varsayarsak hepımız net ortamında sorunluyuz:)

• acııkcası bu sıteye gecen yaz uye oldum. ama bır kısıyle bıle tanısmadım konusmadım eklemedım. ınternetı bu amacla kullanmayabılırsın ve bu senı sorunlu yapmaz bence. ama tuhaf amacla gıren cok kısı var, ozellıkle yuzde doksan besı erkek.

Erkekler Ne Diyor 4

• ciddi de düşünürsün güvende duyarsın bu birbirinizden aldığınız güce dayanır. ancak yaşın genç be takılma böyle şeylere. ilişkini doyasıya yaşa. zaten kaderinizde varsa birbirinize yazıldığınız gerisi hikaye. sadece çok kaptırma gün olur ayrılırsanız çok üzülmezsin.

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı.Bazen burada çok mantıklı yazıyorsun,yazdıkların çok komik gibi mesaj atan kızlar oldu cevap bile vermedim çünkü ben böbreklerimi seviyorum :/

0|0
    0|0
  • oldu ciddide düşünüyorduk da ama o ayrıldı

0|0
    0|0
  • 2 yıla yakın çıktık kendisiyle..

0|0
    0|0
Yükleniyor...