Toplanin acil yardima ihtiyacim var erkek milletini tanimiyorum

Hoslandigim biri var, konustum senden hoslaniyorum dedim, istemdi beni ki ben onunda hoslandigini dusunmustum hal ve hareketlerinden bence reddetme sebebi oncesinde bazi olaylar olmustu ve sanirim grur yapti ya da karakteri bozuk bilmiyorum artik , simdi istesek gorusebiliriz ama onun istemsi lazim, muhabbetimiz yok sadece facebookta ekliyiz ve burda cocuk benim dikkatimi cekmeye calisiyor yani artik emin oldum buna ben girince birseyler paylasmalar, facebooku dondurup geri acmalar... Bu tarz seyler yapiyor dikkatimi cekmek icin sizce amaci ne ilgilen benimle egomu yukseltmi yoksa farkli birseymi ?ne olabilir ?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Belki de sen bazı şeyleri üstüne alınıyordursun. Sen istek, duygu ve niyetini belirtmişsin. Gerisi ona kalmış. Ancak sürekli ilgi göstermen, takip etmen, beklentide olman doğru bir davranış şekli değil. İlgilenmemelisin , madem kabul etmedi ( her ne sebepten olursa olsun). Diğer türlü Totosu tavan yapar ve seni " Düş yakamdan artık ya... " moduna getirtir.

0|0
    0|0
    • Ustume alinmamaya cok calisiyorum ama yaptiklarina bakiyorum benim icin belli yani,takip etmemem lazim biliyorum ama kendime soz geciremiyorum, takip ettiimi ona belli etmiyorum ama artik hic umursamiyormus gibi davraniyorum hatta,cocukta zaten ben ilgilenmedigim icin dikkatimi cekmeye calisiyor ama iste sadece ilgileneyim diyemi yoksa oda birseyler hissediyormu bilmiyorum

• Sen ilgilenme, onun da hissiyatında bişi varsa zaten sabredemez ve gelir konuşur seninle.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• delirtme taktiği uyguluyor sana çok eski erkek numarasıdır bu sakın tepki verme yorum morum yapma o sana kendi gelir yalvarmaya başlar yakında:D

0|1
    0|0
    • Ortağım haklı :D

• Bu surecte ben nasil davranayim ? Facebookta mesela takilayimmi yoksa hic girmiyeyimmi? Ask sozudur sarkisidir paylasimmi napabilirim mesela?

• ya sen hiç bişey yapma hatta umrunda değilmiş gibi davran arkadaşlarla eğlenmedeyim filan de güncelleme yap kendi profilinde hayat bana güzel filan de gelmesini sana çabuklaştır facee gir ama sakın duygusal parça paylaşımı yapma lay lay lom şarkılar paylaş kendi profilinde zaten o noluyo nan kız elden gitcek diye sana yazmaya başlar o zaman konuşursun;)

• Tabi canım seni reddediyorsa karakteri bozktur kesin. Egonu sevsinler.

0|0
    0|0
    • Hayir beni reddettigi icin degil, benden hoslaniyormus gibi davranip ben acilinca yok ben hoslanmiyorum demesi

• Res edilmek neymiş anladınmı peki?

• vallahi bende karşı cinsi sizi anlayamıyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...