Sizce ne yapmalıyım?

Merhaba aranıza yaklaşık 5 dk önce katıldım. yaklaşık 1 senedir aynı ofiste çalıştıım cocuga aşırı derecede takmış durumdayım aşk diyemem takıntı olduğunu düşünüyorum sadece. işimiz gereği sürekli birlikteyiz telefonla veya yan yana çok sıcak davranıyo bana hatta ofisteki diğer herkes birbirimize aşık olduğumuzu söylüyorlar liseliler gibi flört ediyoruz bakışımdan ne istediğimi bile anlayan biri ben onun tabi el kol hareketlerinden bir derdimi var sıkıldımı herşeyi hissedebiliyorum ama bu ne kadar daha böyle devam bilmiyorum tutup dudaklarına yapışasım var sizce napmalıyım nasıl hızlandırabilirim.

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• minareyi calan kılıfını hazırlar demisler sen tenhada sıkıstırıp dudaklarına yapıssamın planlarını yapcak raddeye gelmissen zaten gerisi tefferruat senin bu hareketin albenisi olan bir bayansan olumsuz bir reaksiyonla karsılasma ihtimali düsük bana göre ama baslangıcı böyle yapmanı tavsiye etmem yoksa konu istemedigin mecralara kayabilir

0|0
    0|0
    • bende tam bu yüzden farklı bir seçenek arıyorum :S

• genelde olumsuz sonuçlara odaklı çalıştığım için bunu yapabileceğimi sanmıyorum ama gene de ilgilendiğin için teşekkür ederim.

• rica ederim bende en iyi cevap icin tesekkür ediyorum ve nacizhane tavsiye hep olumsuz sonucları göz önüne alma bardagın bir de dolu tarafı var onu da görmeye calıs derim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Cevabını kendin vermişsin tut dudaklarına yapis :))

0|0
    0|0
    • aslında bu konuda cok fazla teorim var tenhada sıkıştırmak gibi :) ama aynı ofisteyiz ters bir tepki aldığımda napcağım belli olmaz başka bir yol bulmam lazım :)

• biraz daha acsan şu şok tedavisini :)

• çok fazla teorim var derken ne gibi mesela? :)

Yükleniyor...