BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Sanaldan tanıştığınız kızla buluşma..

3 aydır sanalda konustuğum bir çocuk var, resimlerimi beğendi, kişiliğimi de beğendi, ben de onu cok beğendim ama dişlerimi hiç görmedi, 5 gün sonra buluşcaz dişlerim kötü değil sarı ya da yamuk değil ama bana yakışmıyor rahat gülemiyorum, sizce benden soğur mu çok hoşlandım cocuktan, cok korkuyorum

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• dişlerini boşver sen kalbin nasıl ondan haber ver. hislerinden haber ver. napacaksın sen dişin yakışıp yakışmadığını bumu derdin huyun suyun önemli ağzın yüzün değil.

0|0
    0|0
    • huyum suyum iyi de, dişlerden dolayı takıntı yaptım ne konusabiliyorum ne de gülebiliyorum, yoksa gercekten içimi görüp de beni yarı yolda bırakan bir arkadasım olmadı hiç

• jennifer lopez gibi teşhirci resimlerim yok yalnız yüzümü gördü ama haklısın sadece kendime bakıyorum ben de onu beğenmeyebilirim, doğru

• ben teşhirden bahsetmedim. güzellikten bahsettim. güzelsindir beğenmiştir. ama his başka bişey. beren saati de beğenir. cansu dereyide beğenir. bunu beğenmesi aşık olması sevmesi değildir. bir resme aşık olamaz insan. şimdi sana kenan imirzalıoğlu ya da kıvanç tatlıtuğ yazsa aşık mı olacak. bir ömrüm sana feda olsun mu diyeceksin

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• o gün ayrıldıktan sonra sana mesaj atmaz ve çok soğuk davranır o.O at mı alıyoruz ya hipodruma dişlerine bakıyor =/ seni beğendiyse onları da görmezden gelsin bir zahmet

0|0
    0|0
  • Bana kalsa soğumam ama kişiye göre değişir. Sonuçta dişlerin senin rahatça gülmen konusunda sıkıntı veriyorsa bu senin sorunun değil, yaratılışın gereği böyle. Senin bu durumuna saygı göstermeyen birinden neden hoşlanasın ki. Kendin ol ve nasıl gülümsüyorsan öyle gülümse. Akışına bırak ve rahat ol, gerisi gelir. Ancak sanaldan buluşma fikrini pek benimsemiyorum. Genelde sanalda takılanlar asosya ve sex yapma arzusu maximuma çıkmış kişilerdir. O kişi akıllı, zeki ve kurnazsa seninle buluşur, tanışır, arkadaş olur, hoşlanır, seninle çıkar, sonra sex yapar, ayrılır.

1|0
    0|0
  • karamsarlık yapıyorsun bence sadece bir diş bu kadar mı abartılır zaten begenmıyorsa begenmez belkı sen begenemıceksın bu bellı olmaz akısına bırak bence

0|0
    0|0
  • Dert etme hayırlısı neyse o olur... Her şeyde bir hayır vardır buna inan lütfen !...

0|0
    0|0
  • Buluşmadan bunu belirt

0|0
    0|0
  • Seni seviyorsa bunu sorun etmez bnce korkma

0|0
    0|0
  • hı buluş buluş seni öldürür sonra.:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana ulaşsana

0|0
    0|0
  • takma olanları kullan

0|0
    0|0
  • tesadüfe bak ya bizde o zaman buluşacagızz bende netten tanıştım bizimki de 3 ay insan korkuyo dimi ye beğenmezse diyee sende biraz daha dişini göstermeyerek gülmeye çalışş canım sıkıntı yapma senden etkilendiyse dert etmezz ;)))

0|0
    0|0
    • hayırlısı diyelim :)

• ikimiz de İstanbul :)

• aaa süper ya hayırlısı olur inşş :)

Yükleniyor...