Burada yüksek lisans yapmış,yapacak ya da yapmayı düşünmekte olan birileri var mı?

canım mı sıkıldı böyle öğrencilikten uzak iş hayatı yoğunluğu falan öğrenciliği mi özledim tekrardan nedir yüksek lisan yapmaya karar verdim.dün gittim alese kayıt oldum:D neyse işte ben endüstri mühendisiyim ve Şu an açıköğretimde de okuyorum işletme 4. sınıftayım 2. diplomayı da alıcam bu sene sonunda kısmetse.şimdi ne bölümü okusam alesten kaç alsam sonra bu yds den kaç alsam filan bana fikir verecek site sakini bay bayan arkadaşlar aramaktayım toplanın buyrun gelin soruya işte.

not:sohbetimiz pilavsızdır.
Güncellemeler:
aha bide na böyle tuğla gibi bide kitap aldım bişiler öğreneyimde kazanayım diye link

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• bende başvurucam bugün. en az 55 almalısın bildiğin üzre. ama 80 altı olursa heleki İstanbul zor olur. yds de 85 iyidir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ales in bahar dönemine başvuru yapıcam bende. Ama şunu bil; sorular çok kolay ben geçen senenin sorularını çözdüm 3 yanlışım çıktı haha. Kesin yaparsın sayısalcı olarak.

0|0
    0|0
  • Azmina hayranim haci. Nasil bu kadar azimli olabiliyorsun bunu sirri ne?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben anlamam fasıl var diye geldik bedava karnımızı doyurak diye sende pilavsızdır diye yapıştırmışın hemen de ben gidiyom ya ... :@ :)) (Bu arada ben Kamu okuyorum 3 ü okuyacağım bitsin yükseğini salla :D )

0|0
    0|0
Yükleniyor...