Kapat

Sevgiliniz oldugu halde faceden kiari aratip bakar misiniz ya da kizlar erkekleri aratip bakar misiniz

sevgiliniz oldugu halde faceden kiari aratip bakar misiniz ya da kizlar erkekleri aratip bakar misiniz

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• yaa bu facede hareketler dökümü diye bir yer varmış. kimi kaç defa aradığın falan çıkıyor. kız arkdaşıma şifreyi vermiştim bikez. ordan bütün aramalarımı bulmuş. sanki yatakta basılmışım gibi muamele yaptı ya.

0|0
    0|1
    • bendede ayni olay oldu

• bizde ayrilmstk ama sonradn brstk neden bakmstn

• bi arkads soylemisti. hos bir kiz diye bnde merak ettim baktim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Kişiye göre değişir, ben bakmam. Olmasa da bakmam. Ne de olsa Facebook bu. Facebook'tan kız bulup, tanışıp, arkadaş olur, sevgili olduğu nerden görülmüş. Canlı canlı dışardan bakmak varken neden ekrana bakayım. :D

0|0
    0|0
  • Nadiren olmuştur

Fakat bakma nedenim sadece meraktandı, duygusal birşey oldugundan değil...

Baktıgım kişinin yolda karşıma çıkması ve dikkatimi çekmesi gibi.

cut.

0|0
    1|0
  • ben çok face kullanmıyorum. çokta bakmam. hani genelde bakmam. en son bakmaya çalıştığımda hasabım geçici olarak kapatılmıştı :)))

0|0
    0|0
  • ne yalan söyleyim bakarım... ama grecekten sevosam olesıne meraktan ya da bir yerde görmüsüşmdür ondan bakarım...

0|0
    0|0
  • gerek yok bakıpta ne yapacaksın turşu mu kuracaksın elindeki ile yetınmeyi bıl

0|0
    0|0
  • elimi tuttu diye kaynak kodları teslim etcek değilim API'lerle idare etsin. ;)

0|0
    0|0
  • Sevgilimi terk ederim. Sevgili ne lan bir b*ka yaramıyor.

0|0
    0|0
  • Face nedir terkos suyuna yeni gelen rakip su firmasimi yoksa tövbeler olsun.

0|0
    0|0
  • bende feyszbuuuvk bile yoh yw

0|0
    0|0
  • sevgiliye göre değişir :)

0|0
    0|0
  • orucuz diye menüyedemi bahmayahhhh

0|0
    0|0
  • karı aratıp bakmak ne ya :))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgilim olsun olmasın faceden hiç bir kisiyi aratmıyorum :).Ben facebooku fazla sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • hepimiz bakarız söyle sevgilin kimse onada bakalım

0|0
    0|0
  • bakmam.

0|0
    0|0
  • Bakmam. Ama dedikodu olur merak eder bakarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...