Ikinci eş olmak zor Ama henuz evlenmedık

merhaba arkadaslar, 2 yıldır cıkıyoruz onuseviyorum, iyi geciniyoruz. aşkım ilk esinden bosandi, ben ikinci esiyim. onun gecmisini biliyordum fakat bazen cok uzuluyorum, kendimi 2 numara gibi goruyorum. esim bana cok iyi davraniyor ama ben onun baskasiyla beraber oldugunu dusundukce sinirleniyorum. boyle durumda olanlar varmi?..

Henuz evlenmedık ama herkeze benı eşi olarak tanıtıyor (kübra)

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek deneyiminden sonra başkasını tercih ediyorsa işi öğrenmiş demektir. Yani kendini abartılı bulmalısın. 1. eşten daha iyisin, daha güzelsin ve daha anlamlısın o erkek için ki seni tercih etmiş. ilk eş olup da senden boşansaydı başka kadın için o zaman sinirlenmeni haklı bulabilirdim. Önceki karısı demekki senin verebildiklerini veremiyor. He şöyle de birşey var, evlenme konusunu açtığında ne tepki veriyor? Henüz evlenmemiş olmanız da işleri dğeiştirir. Sadece evlilik hayatı yaşamak için (seks ve ev işleri) seninle beraber olmak istiyor da olabilir. Bunu etraflıca düşünmen lazım. Evli değiliz zaten diip bir süre sonra 3. bir kadın da bakabilir kendine. Bu seni derinden yaralar. Bunun önüne geçebilmek için ya evlilikten bahset gerçek düşüncelerini paylaşsın seninle ya da kendini geri çek seni ne kadar sevdiğini ispatlasın. Sen bence 1. kadını düşünme 3. kadına odaklan... 2 kadın arasında kalırsan kendini kullanılmış hissedersin psikolojik sorunlara yol açabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Geçmişi sineye çekmeyi bilmelisin her zaman, geçmiş her zaman sinir bozucudur ve her ne kadar bugününde olmasa da kıskanırsın ister istemez, sadece o senin yanında seninle beraber ve sana ait bunu bilmek bile yeter sana.

Bununla beraber duygularından ziyade ondan emin olmaya çalış ona göre adımlarını at.

1|0
    0|0
  • Siz daha yeni ayrılmıştınız yanlış hatırlamıyorsam :S Moralim bozuk diye konu açmıştınız daha önce yanılıyormuyum ?

0|1
    0|0
    • o eşimdi bu sevgılım işte anlattımya evlenmedık dıye

• 12 temmuzdan bu yana 2 sene geçmemiş gibi geldide :D ben biraz zor unuturum söylemesi ayıp :D

• ilk eşiyle evlenirken sen ve onun arasında seçim yaptıysa kendini 2 numara olarak görebilirsin ama onunla evlenmeden önce seni tanımıyorsa bu dediğin saçma bir örnek oldu.

0|0
    0|0
  • eşinden boşandıktan sonra sizin ilişkiniz başladıysa normall

2 eş kötü diil hayatta var ama neden ayrılmış onu bilmek lazım

yarın sendende ayrılabilir üzülürsünnn

0|0
    0|0
  • Seviyosan evlen, sevmiyosan evlenme. Sen bir kendine sor, sen iki numara mısın?

0|0
    0|0
  • İlla ki vardır buna benzer birşeyler yaşayan ama olay sende düğümleniyor. Sindiremeyeceksen evlenmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • 2. evliliğini senle yapıcak erkekle evlenmek mantıklı ilk evliliğinde yaptığı hataları yapmaz daha sağlam bir ilişkiniz olur kişisel fikrim;)

0|0
    0|0
  • Adam boşandıysa ikincilik diye birşey olur mu ya. eğer seviyorsan sorun yok.

0|0
    0|0
  • ya sana nikahı basmazsa nolucak?

0|0
    0|0
  • ne anlatıyon sen ya:DD

0|0
    0|0
  • bence uzaklaş o aileden!kaçarak hemde

0|0
    0|0
  • Bir de şu açıdan bak boşandığına göre evliliği kötüydü ve belki de hayat dan bıktıydı ve sen ona yeniden hayat kazandırdın yeniden doğmasına sebep oldun can kurtaranı hayata tutunduğu dal umut ışığı oldun böyle biri olmak kötü bir şey mi

0|0
    0|0
  • Boşanmadan önce ki halini düşün...Metreslikten eşliğe yükselmişsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evliliksadece bir formalite evlenmemiş olsada myuhtemelen sevgilisiyle uzun bir ilkşkisi varsa onlada beraber olabilrdi öyle düşün sakın 2 numara gibi düşünme

1|1
    0|0
  • 2 numara gibi görmen saçma. Ha eşiyle yatmış ha daha önce sevgilileriyle yatmış aynı şey. böyle düşünürsek 2 değil belki 10-11 belkide 20 numarasın

0|0
    0|0
  • 2 soru sonra boşanmanı bekliyoruz..

1|0
    0|0
Yükleniyor...