BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Devem yüksek atamadım kilimi susadıkça ver ağzıma dilini <3

Günaydın parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için evinde doğal maskeler hazırlayan kızlar ve aslında tek kaşlı olup kaşının ortasını cımbızla aldıktan sonra fark edenlere 'hayır erkek adam kaş alır mı diye' inkar eden erkekler <3 Dün arkadaşım gel dedi sana birşey yedirezeeğm. Sütlüce taraflarına gittik uykuluk diye birşey yedim hacı o nasıl birşeydir yahu? Yarım ekmeğin içine böyle et desen et değil yağ desen yağ değil değişik bir tadı var kokoreçe benziyor birde yapan himine basmış tuzu sabaha kadar susadım durdum çiş ve susuzluk nöbetleri ile en güzel uykum tarumar oldu gözlerimden uyku akıyor. Bu durumdan kurtulmam lazım bana gün içinde bildiğimiz şeyler (kahve&enerji içeceği vs) dışında enerji veren uykusuzluğu alacak birşeyler önerirmisiniz çikiloplarım ? <3

1|0
35

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Giriş iyi olmuş bro...

uykuluğu her yerde yememek lazım, sütlüceyi iyi bilirim, 1-2 yer dışında temiz değildir yinmez uykuluğu.. uykuluk bu koyunun boğaz kısmındaki etlerden olur böyle biline.. yemeyin böyle şeyleri kardeşim yemeyin

0|0
    0|0
  • çin topu aga alt taraf uyanık olunca üst tarafta uyanık olur. aklı var fikri yok.

0|0
    0|0
  • aga bizi sistem böyle yaptı ben inkar etmiyorum :)

0|0
    0|0
  • adamın giriş manisi güzel ;)

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum inkar eden tekkaşlılardanım çörek otu ye iyi gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...