Erkeklere yaranmak çok zor

Erkeklere yaranmak çok zor ya ben düğünde eşimin ailesinden hiç birşey istemedim ne bohça nede altın istemedim ben ona rağmen bana yapmadıkları kalmadı ve bu devirde evlenecek olan kızların çoğu erkeğin ailesinden bayağı şey istiyorlar ve o zmn eşlerine yaranıyorlar ben birşey istemediğim halde eşime yaranamadım çok şey isteyen kızlar eşlerinin gözünde çok değerli oluyorlar sizcede öyle değilmi

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiden kişiye değişen bir durum, ama eşinin ailesinden 106 ekran Led Tv isteyeni gördüm ohaaa dedim sinema sistemi isteyeydin mk dedim istem dışı olarak sanki kraliçe elizabeth anasını satım .

1|0
    0|0
    • hayır isteyenlerde daha çok fakir aile çocuğu ben zengin aile çocuğuyum ona rağmen birşey istemedim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• haklısın senin yapacağın şey kötülük yapmak

iyi olursan tepene çıkarlar umursamazlar ama kötü olursan iyi olursun her türlü iyiliği yaparlar emin ol yani

1|0
    0|1
  • o sadece evlilik konusunda geçerli değil, her konuda geçerlidir.. her zaman isteyen değerlidir fedakarlık eden değil

1|0
    0|1
    • ay çok ağrıma gidiyor ama başıma vuruyom keşke bende çok şey isteseydim diye

• keşke demek pişmanlığı arttırır bunun başka bir çaresine bakmayı tercih etmelisiniz keşke demek yerine

• yanlış dusunuyorsun allah var benım esımde hıc bırsey ıstemedı ama hıcbırseyı eksık kalmadı çok şey ısteyen kızlar hıcbır erkeğın gozunde oyle senın dedığın gıbı değildir genel olarak...bence eksık olan bırseyler olmalı arkadasım hatayı once kendınde aramalı ve bır cozum yolu bulmalısın gerçekten sounuzun ayrılık olmaması ıcın mucadele etmelısın tabıı tek taraflı değil eşininde mucadele etmesi lazım...

0|1
    1|0
  • Sabır her yerde güzeldir; ama aile hayatında daha güzeldir Çünkü aile hayatındaki sabır sahibini Cennete götürmekle kalmaz, sabrın derinlik ve şiddetine göre de cennetteki makamları da yüceltir...

sabredeceksin ve esinle konusacaksin, gerçekten hata yaptigini düsündügün seyleri ona söyle ve anlat.

Allah huzurlu bir ömür versin :)

0|0
    0|0
  • ablacım yranıyosundur da o gösteremiyodur bunu sana yoksa insanın kocası yani

1|0
    0|0
    • ya tamam aslında çok iyi bir insan eşim ama küs olunca o kadar gıcık oluyorki ama daha çok ben eşimin ailesine yaranamadım ne istedilerse yaptım sonra darbe yedim bunlardan

• ablacım kaynanaya yaranılmaz zaten:)) boşver sen onları napıyolar ki eşinlebarış mutlu mesut yaşayıp gidin

• iyilik yaramıyor bacom :D süründürürsen kıymetli oluyosun erkek içinde böyle kız içinde aynı şey;)

1|0
    0|1
  • Yanlış bir mantık yürütüyorsun. Kadir kıymet bilmek senin tavırlarına göre şekillenmez. Tam tersi karşı tarafın mizacıyla alakalı bu durum.

0|1
    0|0
  • evlenmeyeydin seni sevmeyen biri tabi yapar sanki kızlara yaranmak kolay

0|0
    1|0
  • öyle değil sen kişiliklisine denk gelmemisin derim. yaranmaktan kastınızıda anlamadım

0|0
    0|0
  • Çok isteyende kazanamaz evlenince işler değişiyor çünkü

0|0
    0|0
  • tabii canım ne demezsinnnnn :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Karsi tarafin zihniyetine bagli.seni sahiplenmelerine bagli

.bisey isteyip istememkle alakasi yok. Zaten bisey isteme olayina karsiyim sonucta bir yuva kuruyosun cikar iliskisi gibi ayrica altin bilmem ne istemek ne oluyo.o parayla kocamla gider en guzel sekilde esyalarimi alirim daha iyi

0|0
    0|0
  • insan olabilmekle alakalı aslında.

0|1
    0|0
Yükleniyor...