Kapat

Nişanlım ve kilosu.. Ne yapayım ben bu durumda?

Şimdi baylar bayanlar benim nişanlımın boyu 170 kilosu 76 sürekli kilolu olduğunu zayıflaması gerektiğini söylüyor fakat yine bıkmadan yiyor bugün yemek yerken aşkım bak zayıflamam lazım diyorsun çok yeme yürüyüşe çıkalım dedim bir dövmediği kaldı. Evet tamam güzel bir bayan nişanlım ama her gün kilosundan yakınarak kafamı s*kmesi beni çıldırtıyor artık. Normal mi sence çok mu şişmanım diyor yok değilsin hayatım çok iyi böyle ya diyorum bozuluyor. Napayım ben durumda? Küstü bana şimdi mesajlarıma cevap atmıyor.

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Ayy insan yemek yerken oyle mi denir .rencide olmustur.ben de olsam cok bozulurdum.bi öğunden mi zayiflayivericek bogazina diziyosun yemegi.normal otururken duzgunce konussaydin spora baslayalim ogunleri azaltman lazim vs diye kirmamak icin soylemiyorum cok kaptiriyosun kendini dersen o da trip atmazdi kizmazdi da.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• aynı ben :D bende aylardır zayıflamam lazım diyip duruyorum ama bir türlü boğazımı tutamıyorum bende 173 ve 74üm :D

0|0
    0|0
  • Hem zayiflamak istiyor hemde yiyor sonra bide sana afra yapıyor. Kac yaşında?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• olm kızların hepsi aynı kilolusun dedin mi yandın anasını satıyım zayıflamışsın de mest olur test edildi onaylandı

0|0
    0|0
  • İşin zor. Şimdiden böyle ise sonrasını düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • offfffffffffffff klasik akdın kaprsi ya :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...