Bi erkekteki bu dengesizliğin bir açıklaması var mıdır?

Arkadaşlar kısa süre önce erkek arkadaşımdan ayrıldım.Uzun zaman peşimde koştu sevgilim olduğu halde.sonunda sevgili olduk.Mutluyduk herşey iyiydi.Arada cinsellik muhabbeti açardı ama ben kızınca kapatırdı konuyu tek tartışma sebebi buydu aramızda geçen.Beni gerçekten seviyor mu diye çok denedim onu tahammül edilmeyecek saçma kavgalar çıkardım hepsinde de kendini affettirmeye çalıştı.Uzak bir şehirde olmasına rağmen sırf 1-2 saat beni görmek için yanıma geldi.Ailesi falan da biliyordu ilişkimizi gayet ciddi gibiydi.Gelelim asıl konuya 1-2 gün hiç konuşamamıştık bana cinsel içerikli bir mesaj atmış bir de baktım ki ilişki durumunu gizlemiş.Hesap sorduğumda gayet yüzsüzce 'uğraşamıcam senle' gibi şeyler dedi ve ayrıldım.Şimdi kafama takılan o 2 günde bişey mi oldu acaba ? O kadar küfür ettim cevap bile yazmadı.Bu kadar severken , ağlarken ,yalvarırken ne oldu da bu çocuk böyle oldu?Şu saatten sonra barışmam sadece nedenini merak ediyorum.Sizce ne olmuş olabilir?

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Sabırsız

2- Cinsellik konusu takıntısı olmuş

3- Peşinde koştugu sürede muhtemelen seviyor da olsa sevgisi zedelenmiş

4- Güveni yok

5- Ne tür düşüncelerdeydi bilemem fakat düşünceleri de onu bıktırmış olabilir

6- Yoklugunu bastıracak veya dolduracak birisi de çıkmış olabilir, cesareti buradan gelmiş olabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• en ufak bir cinsellik konusunda böyle tripmi atarsın hep eğer sırf bu yüzden ayrıldıysan ben çocuğa hak veriyorum herşeyede trip atılmazki

0|0
    1|0
    • tamam biz kızlar sevişelim herkesle trip atmayalım.Ama o zaman bakire kız aramayın ortalıkta olur mu peki ?

• ben sevişin demiyorum ayrılma sebebi sadece bu konuyu açmasımı yani?

• hayır facede ilşki durumunu gizlemesi üstüne utanmadan cinsel içerikli mesaj atması

• sorunun cevabı sorunda gizli ".Beni gerçekten seviyor mu diye çok denedim onu tahammül edilmeyecek saçma kavgalar çıkardım hepsinde de kendini affettirmeye çalıştı." . Kendini çok kasmışsın (cinsellik yönünde değil) çocukta kendisini ve ilişkiyi kasmayacak birini bulunca yeter uğraşamam seninle demiş. Ne bekliyordun ki? Daha yaşınız kaç başınız kaç yaşandı bitti. Önemli olan ilişkilerinden ders çıkarıp yeni ilişkilerinde yaptığın hataları yapmamak...

0|0
    0|0
  • napsın adam senın gıbı hastaylamı ugrassın ıste en guzelını yapmıs basmıs tekmeyı

0|0
    1|0
  • Sana % 100 emin olduğum bir cevap vericem " Kesinlikle aradığı şeyi, mutluluğu, huzuru başkasında bulmuştur" yani kısaca başkası girmiş hayatına . Aksi halde bir erkek cinsellik tartismasi için durduk yere ilişki durumunu gizlemez NET .

0|0
    0|0
  • Çocuk bıkmış olabilir.Bu kadar baskı ortamında canına tak etmiş olabilir.Yada seni süründürmeye çalışıyor.

0|0
    0|0
  • dengesiz işte yok açıklaması

0|0
    0|0
  • Çocuk milli olmuş olabilir :D

0|0
    0|0
  • fotodaki elemanmı

0|0
    0|0
  • bu çocuk ikizler burcu mu

0|0
    0|0
  • Bi dengesizliğin tek bir açıklaması var ; Hayatında başka biri vardır.

0|0
    0|0
  • ulan bu kızlar koşturur koşturur sonra neden böle oldu diye ağlarlar zaten doğası ağlak bunların ,çocuk seviyor işte cinselik konuşmak istemiş yaşının gereği tecavüz niyeti yok ya.

0|0
    0|0
    • cinselliği konuşsun , yaşasın da ondan sonra bakire kız arasın.Yo dostum yooo :)

• düzgün biriyse zaten seviyorsa sen anlamışsındır.bu nedenleki konuşmasında sakınca yok senle konuşmayıp kimle konuşacak ki evlenmeden bir şey olsun demedikki

• Vermeyince kaçırmışın oğlanı :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynı durum başıma gelmişti.Cinsellik konusuna tepki vermiştim ben de biraz.Seninle konuşunca romantik oluyor filan dedi.İşin garibi yanımdayken dudağımdan öpmek için hamle bile yapmayan biri.Kıyamam ben sana filan diyordu hatta.Yani konuşmayla sevgi arasında bağ kuramıycam değişik erkek milleti.Ki tersleyince kesmiş saygı duymuş.Diğer konuya gelince peşinden koşmaktan sıkılmış olabilir? :/

0|0
    0|0
    • ama onları en başta yapmıştım uğraştırma işini

• Bilemiyorum ki ne düşündü.Olumsuz şeyler birikir ya bazen eeh yeter dersin.O tarz bir çıkış olabilir.De garip olan cinsel mesajdan sonra öyle bir tepki vermesi :) Sen konuşmadıkça takıntı yaptı heralde.

• Mutluluğu başkasındada tatmış olabilir. Ne şekilde olduğunu bilemem. Belki hisleriyle belkide cinsel anlamda. Insan bu değişiyor... Kendini bağlamayıp ilişkiyi ağırdan alarak çok doğru yapmışsn.

0|0
    0|0
  • Belkide uzaktan yürümiceğini düşünmüştür. bence bu çocuk sevişcek birini arıyo senin yanınada ondan geldi yüz bulamadı vazgeçti. Kaşarın birini bulmuştur bilee sen hiç takma bence.

0|0
    0|0
    • benim de düşüncem bu ama buraya geldiğinde aramızda cinsel bişey olmayacağı çok belliydi .Ayaküstü görüşeceğimizi bilerek geldi.Yani anlam veremiyorum

• Boşver gitsin yaa sana layık değilmiş ama onu anladım , Allah gönlüne göre versin inşallah.

• çok kötü bir durum... :/ Salak mı nedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...