Erkekler sorum size bir erkekle bir kiz arkads dost olabilirmi??

Soru acik arkadslr bir erkek bir kizla gerckten dost olabilrmi yoksa arada hormonlar engelimi vardr?erkek icindeki ic guduleri icinemi bastirir?yani tam olarak olay nedir?BU SRVGİLİMLE ORTAK HESABİMİZ BN BAYANİM.
Güncellemeler:
Peki sizce erkek arkadsimin kiz arkadslri kiz dostlari olmasina izin vermelimiyim?suanda zorunlu olmadikca hic bir kizla knusmuyo kiz arkadsi yok?

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• ister istemez insanın aklı hafiften kayıyor on yılllık arkadasım arada bir şakalasırken gögusleri koluma çarpar vs vs ister istmez aklım oraya kayar erkeğin dogasnda var heralde böyle bişey sahsen ben bölyim erkeklerin %99 da böyledir emin ol :D son olarak kızla erkek dost olamaz bir sure sonra ikiside evleniyor ve görusumeolar cok yakın kardesin gibi bir erkek arkadas olsun bir tane gerisi bos kızlar içinde tam tersi gecerli :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• her bir pokumu bilip de kardeşim olsaydın keşke deyip kahvaltı hazırlayanı var haksızlık etmeyin.

0|0
    0|0
  • BU GÜN KARDEŞ YARIN KALLEŞ İNCE HESAPP :DDDDDD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Dürüst olmak gerekirse olamaz. Biz kendimizi kötü göstermeyi sevmediğimiz için kabul etmeyiz genelde ama olamaz yani. He kastettiğim kesinlikle olamaz değil. Ama bir kızın hayatında olan 100 erkek varsa bunun ancak 1-2 tanesi GERÇEKTEN arkadaştır. Diğerlerinin yapışsın bakalım uygun bir ortamda kız dudağına karşılık mı veriyorlar yoksa "aaa biz ark.ız" mı diyorlar... Tabii burada kastettiğim eli yüzü düzgün kızlarla olan durum.

0|1
    0|0
  • olamaz bence hele bir de kız güzel ve seksiyse bir de açık giyiniyorsa ne kadar duygusal anlamda bir elektrik olmasa bile hormonlar rahat durmaz, en azından aklının ucundan geçer, cinsel dürtüler kişinin elinde değildir ister istemez belaltı düşünceler olması ve arzulama kaçınılmazdır... bence sevgilinin kız arkadaşlarına izin verme yani en azından kota koy ipleri eline al, sokağa salma her zaman :)

0|1
    0|0
  • -kız güzel olmayacak

-kıza o gözle bakmyacak

-kız erkeğin görüşüne göre rahat kızdır erkeğin prensibleri vardır beraber olmak istemez ise

-kıza fena aşık olduysa ve yanında çok kasılıyorsa

bu iş olmazz

0|1
    0|0
  • Bilim adamları derki, bir kadın ve erkeğin dostluğunda bile cinsel çekim şarttır. Erkek ve kadın dost olabilir. Sürekli birlikte olma riskleri de bu yüzdendir..

0|1
    0|0

• belli bir süreye kadar çok güzel dost olurlar ama en acı günlerini seninle geçirdiği ve senin teselli etmeye başladığın o günden sonra sevgili moduna girilir

0|1
    0|0
  • 10 yıllık sağlam bir dostluğum mevcut. ama en başında söyledim; "tipim değilsin"... ve en başında söyledi. "sen de benim tipim değilsin..." diye. bundan ötürü de kardeş gibi gördüğüm insandır. yanımda en mini etekleri de giyse, ilgimi dahi çekmiyor.

0|0
    0|0
    • Bndr gunlerdr bunu arastriyrum..yani solemi erkek ancak ilgisi disindaki kizla arkads olabilir ama ilgisini cekicek ozellikteyse (dis gorunus olarak) asla arkads olamzlar?

• Demek ole ha..bununla ilgili bir suru yazi okudum ve dedikleri aynen bundan ibaret :/ demek erkekler hormonlarina karsi koyamazlar..cok saol.

• kardeş olarak görürsen sorun olmaz, bunu görmek de zor. ben başarılıyım, umarım siz de öyle olursunuz. sen sağol.

• bir süre sonra illaki bir taraf aşık falan oluyo o yüzden olmaz diyorum ben

0|1
    0|0
  • öncelikle dost olabilir ama kardeş olmaz onu söyliyim erkek bazı şeyleri gururuna yediremezken gelip bir kıza nasıl anlatsın ona kardeşim diyebileceği halinden anlayacağı derdine ortak olacağı biri daha yararlı olur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • arkadaş olur...erkek olarak karşı cinsde sürekli belden aşağı düşünmüyoruz...

0|0
    0|0
  • Evet olur .

0|0
    0|0
  • pekalala evet

0|0
    0|0
  • bayanlar kalabilir ama erkekler asla en iyi erkek bile en güzel olmayan kızı yatağa atmayı hayal eder.burda kimse doğruyu oynamasın bu değişmez kural.ha birde hiç bir erkekten erkekseniz ilişkiniz için yardım istemeyin işi pok eder

0|3
    0|0
Yükleniyor...