Sevgili yolunda ilerlerken neler yapmak gerek?

merhaba öncelikle sevdigim kızla önceden işyerinde normal arkadaştık . işyerinde şakayla benim ona aşkım başladı ve ben açıldm o bana arkadaşım olarak görüyorum dedi . öyole giderken işyeri yüzünden sürekli kavga edip s sonunda mutlu sona erişlerimiş . ama bir yerede birşey eksik ben hep sürekli onu arıyorum sürekli konuşmak sürekli grmek sürekli haber almak isityorumm ama o sanki bundan hoşlamıyormuş gibi geliyor biraz ara versem nasıl olur yani beni arasın mı biraz biraz knedimi unutturayım mı biliyo beni üzmmmek için elineden geleni yapıyo az önce konuşuyorduk bana haber vermeden kayboldu gitti uyma gitti ma hber vermdi başım çatlıyo ya biraz mesafeli böyle bir iki gün hiç mesaj atmıcam zaten aramızda bir defter var ben her gün içimdekileri duygularımı düşünçelerimi ona yazıyorum haftadan haftaya alıp okuyo gülüyo filan daha fazla aşık ediyo kendini bana ! çok seviyorumm ya ama ilikşi,i yolunda bana bir kaç taktik verin da onu kaybetmek istemiyorum yanlış bşrye yapıpı ben farkında olmadan elimden uçup idişini izleyemem buna yüregim kaldırmaz

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• kaş yapayım derken göz çıkarma...kızla ilgilen ama çok bunaltma..2--kıza sırılsıklam aşık olmuşsun..o seni ne kadar seviyo..?eğer sevmiyosa bırak uçup gitsin..s

0|0
    0|0
    • dediklerini yapıcam ): ama beni sevmese bana bakışlarında ki o anlamlı ifadeyi almazdım bakışıyoruz bir süre sonra gülüyor o aşık olduugm gülüşüyle sonra kaçıp gidiyo ben bunladan umutluyum

• al karşına adam akıllı herşeyi konuş sonrada olmazsa biraz çek kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...