Birinden hoşlanıyorum;ama tanışıklığımız yok sadece birbirimizi takip ediyoruz twitterdan nasıl ilerisi olur?

Ben takip ettim ilk adımı ben attım gibi yani sonra kendisi takip etti beni ama konuşma olmadı aramızda.Bi şeyler yazsa mesela söze atlayıp konuşacam ama sadece şarkı paylaşıyo falan ya da birine cevap veriyor.Ben mesaj atmaya karar verdim yalnız hafif kız olarak algılanmaktan da korkuyorum ne yapmalıyım sizce?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Sende aynısını yap dikkatini hafiften Çek

0|0
    0|0
    • paylaşmadığım şarkı,yazmadığım söz kalmadı mesela mfö-bu aşk olur mu şarkısını paylaştım o gs lı ben de mesela gs ile ilgili şeyler yazıyorum ama ses seda yok çocuktan sence hoşlansa bir şekilde belirtir miydi?

• yani iyi mi diyosun bu mesaj sen olsan ne anlarsın bu mesajdan

• Bu mesajı yaz demedim ki ! Sadece tatlı dil ile istediğini alırsın demek istedim ;) mesajıda sen bul artık

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Hafif kiz degilsen zaten problem etmene gerek yok ilerki asamada anlasilir

0|0
    0|0
    • mesela şöyle mesaj atsam ya ben mesaj atıp atmama konusunda çok ikilemde kaldım ama tanışmıyoruz diye seni takip ettim diye yanlış anlaşılmak da istemem bilmeni istedim nasıl?

• imkansız degıl kardeşim at mesajı devamı gelır hadi

0|0
    0|0
    • ama ilk ben takip etmiştim zaten şimdi bir de mesajı ilk atarsam biraz bu kız bana yazıyo tarzında bir şey olmaz mı?

• ha evet evet olur bıraz k.. ye kacar bıraz dur sabır acıdır meyvesı tatlıdır az bekle fotosunu gordunmu pekı nasıl asık oldun hemen

• ya aslında çocuğu görmüşlüğüm falan var ve kuzenleri falan hep ilkokul arkadaşım tanıyorum ama tanımıyorum gibi bilmiyorum farkında olmadan hoşlanmışım ve ilk defa tanımadan takip ettim çocuğu utanarak :D ama o da takip edince neyse sorun yok dedim ama devamı yok

• zor ya bence internetten bu işler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...