Siz olsanız nasıl hissedersiniz?

sizin hoşlandığınız kişi sadece ağız alışkanlığı olduğu için ve sıcakkanlı olduğu için size canım, tatlım hadi bunları geçtim bitanem falan dese konuşmalar arasında nasıl hissederdiniz?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Bende yakın olduğum kız arkadaşlarımla öyle konuşuyorum. Bunu hiç düşünmedim benden hoşlanan var mı diye. :)

0|0
    0|0
    • bitanem de diyor musun?

• Hadi hadi oradan. :)

• öyle... ha beraber vakit geçirsek bişeyler paylaşsak olabilirdim ama ortak bir paylaşımımız yok hafatda bir gün bir saat görüyorum sadece... sadece beğeniyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Öyle alışkanlık olmaz arkadaşa söylenecek sıfatlar var sevgiliye söylenecek sıfatlar var. Bunun ölçüsünü kaçırmamalı.

0|0
    0|0
  • bana aşka inanmıyorum diyip aşkım diyen birisiydi çok üzülmüştüm boş boş dediği için ben hissederek diyordum

0|0
    0|0
  • yapmacık olur ki hemen sırıtır

0|0
    0|0
  • işe yaramaz o sözler

0|0
    0|0
  • Çok hoşuma gider :)

0|0
    0|0
    • ama büyük ihtimal ağız alışkanlığından diyor?

• bunu erkeklerede soyluyormu?

0|0
    0|0
    • erkek kıza söylüyor sadece ve diğer kızlara tabi ki, ama bitanemi bilmiyorum.

• iyide her erkek konuşurken karşısındaki kızın gözlerine bakmaz mı zaten?

• yürekle sevmek var gözle sevmek var kardeşim bunu anlar bir insan sarrafıysan.

• eskiden msnde takılıyoduk tanımadığımız rastgele eklediğimiz kızlardan duyuyoduk canım falan

hiç bir ciddiyeti yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onun bana nasıl hitap ettiği değil, benim onu ne olarak gördüğüm önemli.

0|0
    0|0
    • diyelim sen hoşlanıyorsun ama adam ağız alışkanlığı bu ya bitanem diyip duruyor ne hissedersin?

• Hoşlanıyorsam ben de derim.

• ama adam hocam sayılır yani ben diyemem8gerçi yaş farkı yok ama) ama arkadaşım olsa derdim...

• İçinden gelerek bana söylemedikten sonra hiç bir anlam ifade etmez :)

0|0
    0|0
  • öyle canımlı cicimli konuşan erkeklerden hiç haz etmem direk soğurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...