Kapat

Ne desem bilemedim o kadar dert var ki içimde

O kadar bunaldım ki hayattan, hayattan zevk alamaz oldum. Kız arkadaşım terketti sitr olup gitti, ona olan üzüntümden dolayı 3 ayda 12 kilo verdim. Burnum her gün en az 3 defa kanıyo. Tırnak batması var. Başım ağrıyo, sinüzitim azdı. Lan ne biçim hayat bu be. Tabi benim ki dert bile sayılmaz acı çeken çok fazla insan varken ama bu bile bana yetiyo. Bu durumdan kurtulma yolu var mı. Hepsi psikolojik bence. Tırnak batması hariç diğer rahatsızlıklarım psikolojik bence. Psikolojim yerine gelsin istiyorum ama çözüm bulamıyorum. Çok fazla insanın olduğu sosyal faaliyetleri uygulamayı denemek istiyorum ama neler bunlar bilmiyorum. Tavsiyesi olan var mı. Benim gibi bunalan arkadaşlar hangi yola başvurursunuz

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• 1.si ilk iş psikiyatriste gitmrn fazla ilerlemedn sorn .2 si ise kıyaft tarzını değiştr saç stilini değiştr body yapmaya çalş bunları yapmaya başla diğerleri zamanla gelir bence

0|0
    0|0
    • boş vaktin olmasın diyosun yani :D bence de

• aslında en mantıklısı da bedenim bir gün elbet yorulucak ve dinlenmeye ihtiyacım olucak ve dinlenmeyi sevmem :) yatmayı sevmem, keşke uyku diye bişey olmasa da geceleri de bişeyler yapsam diye düşünüyorum, uyumadığım zamanlar az geliyo bana, günde 4 saat uyurum 20 saat yaşarım :D

• Acil piskologa git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...