Değişmek istiyorummm

ben hep başkalarının iyiliğini düşündüm.onlar bana ne kadar kötülük yaparlarsa yapsınlar hep kendiliğimden affettim.nedir bu saflık ya nedir bu aptallık...hep alttan alan taraf ben oldum.ne vardı ben biraz bencil olabilseydim biraz hırslı olabilseydimmmm:( neden insanlar bu kadar aşağılık neden bu kadar art niyetli :( ben de artık onlar gibi olmak istiyorum her defasında kaybetmekten bıktımm

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Ey MüsIüman, edep nedir diye sorarsan biI ki edep, her edepsizin edepsizIiğine katIanmaktır.

(Mevlana)

Senin ki saflık,aptallık değil edebinin fazla,kalbinin yumuşak olmasından kaynaklanan bişey.Böyle olabilmek her babayiğidin harcı değil sen hakkını yedirmemek koşuluyla devam et kötülerle kötü olma.Tavsiye...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen diğer insanlara "aşağılık, art niyetli" diyorsun ama onlar gibi olmak istediğini söylüyorsun.. Olma... Eğer gerçekten öyle değilsen, olma... Sadece hayatına soktuğun insanlara dikkat et. Al sana bir şarkı benden, tam senlik: https://www.youtube.com/watch?v=EGEXmmZnM-o

1|0
    0|0
  • Kaybetme korkunu aş!

Kendine güven!

Kaybettiğini sandığın şeyler belki de sadece yükünü hafifletiyordur..

Kaybetme korkunu aşarsan daha rahat bir insan olabilirsin. Rahat olmalısın...

Başkaları için kendini sıkıntıya kedere atma, güçlü ol neysen o ol, eğilip bükülürsen tekmeyi vururlar..

1|0
    0|0
  • Her defasında kaybettim demişsin. Bu defa kazanmışsın. İnsanlardan gelecek yanlışları az çok öğrenmişsin. Bu bir deneyim ve kazançtır. Aşkta öyle değil mi ? Kalbin acıyana kadar senden masumu yok! Ya bir gün acırsa ? İşte o zaman vay haline yeni misafirlerin. Bugünden sonra daha sağlam basacaksın emin ol.

1|0
    0|0
  • aynen saf olmak evlat acısı gıbı koyuyor kazıklanınca1

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tavsiye : sen hep başkalarının iyiliğini düşünmeye devam et...dürüst ol asla yalan söyleme ne olursa olsun bencil olma ve kendineden zayıf insanlara hep yardım et...Allahın Sırat-ı Müstakim dediği yol tam olarak budur. Ne namaz saçmalığı ne oruç aptallığı ne de başka diğer ritüeller...

0|0
    1|1
    • dediklerin doğru ama namaza ve oruca saçma ve aptal demelisin

• Müslümanların bu devirde bu halde olmasının sebebi onu senin gibi iyi anlayamamaları ya da anladıklarına karşı yüz çevirmeleridir,dünyaya dalmalarıdır,yamukluktur başka bişey değil.

''Yahudiler yetmiş bir (71) fırkaya ayrıldılar, biri hariç diğerlerin hepsi cehenneme girer. Hristiyanlar yetmiş iki (72) fırkaya ayrıldılar, biri hariç diğerlerin hepsi cehenneme girer. Bu ümmet de yetmiş üç (73) fırkaya ayrılacak, biri hariç hepsi cehennem girer.”(Ebu Davud, Sünnet, 1; Tirmiz�, İman,18; İbn Mace,Fit

• “Bunlar benim ve ashabımın üzerinde bulunduğu yolda olan kimselerdir.”

• :(( dünyanın düzeni budur mesela senin karşına iyiniyetli 1 si çıksın bu sefer sen onun kıymetini bilmezsn yani iyiniyetni kaybetme ama birazdaha kontrollü olmayı deneyeblrsn denemelsn .ayrıca bu kadr kötü düşündürecek neler olduki?

1|0
    0|0
Yükleniyor...