Sevginin adamlığın zerre kadar değeri yokmuş bu günde bunu anladım biraz geç oldu ama..

Sevginin güvenin adamlığın zerre kadar değeri yok mu sizde kızlar ? adam gibi sevmek yetmiyor mu ? sizi adam gibi sevene ulan şuna bir şans bir kerecik şans vereyim demezmisiniz be ?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• demek lazım elbette ama kimi sevsen kıçı kalkar kardeş bu işin raconu bu herhalde

0|0
    0|0
    • insan sevince gerizekalılaşıyo racon felan anlamıyo

• insan sevince kör oluyor aslında...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kiz sana asik degilse cekip gitcen gidemiyorsan baglanir uzulursun... bu kadar basit...adam gibi adami genc kizlardan ziyade daha olgun kizlar begenir...genc kizin akli bir karisss

0|0
    0|0
    • ben bugun anladım anlayacagımı

• Adam gibi sevenleri sevmeyen kız var mı ? Eğer varsa gerçekten iyice sapıttı bu millet:)

0|0
    0|0
    • her şey para herşey tip her şey popülerlik olmuş sevginin adamlığın zerre kadar değeri yokmuş* koyim yokmuş işte

• Hemen sil o kızı kafandan daha da kafan karışmadan önce bir sorunlarını çöz sonra rahatlayınca kafanı duygusallığa bırak. Yoksa zaten ilişkilerinde soru. Yaşarsın

• öyle olucak ben cevabımı aldım zaten :S

• ben verdim o şansı bikere ama ne kadar doğru tartışılır

0|0
    0|0
    • ağladım kaç defa ama boş eşşeklik işte

• kalıyor işte sevince bir şans daha veriyorsun çünkü aşıksın onlasın senin parçan

• ama bı şans ayrı işte bir güven kayboldumu bir aşkta bırak gitsin herşeye sıfırdan başlıycaz ama kardeşlerimin dediği gibi insan sevdıgı adama şans verirmiş

Erkekler Ne Diyor 3

• bunlara sorsan hepsi karakter sahibi olgun ağır başlı adam gibi seven birini arıyorlar ama normalde hepsi piçlerin peşinde :)

0|0
    0|0
    • ınsan sevınce salaklaşıyo işşte

• boşver kardeşim sen hayatına bak

• öyle yapıcaz napalım kısmet

• adam gibi adam dediğimiz insanların sevgilisi olmaz genelde :)

0|0
    0|0
    • olmadı işte olsun istedık hiç mi haketmedik* koyım bu hayatta sıcacık bı sarılmayı uyumayı

• isyan etme eğer olmadıysa hakkında hayırlı değildir ya da daha iyisiyle karşılaştıracaktır seni

• inşallah öyledir kardesım

• Aynen krdesm

0|0
    0|0
Yükleniyor...