Böyle bir kıza kezban der misiniz?

Bir kız düşünün oldukça zeki ve kültürlü... Çevresine karşı duyarlı..Kaliteli müzik dinler,sanata önem verir..Bakımlı da bir kız...Araştırmayı,okumayı sever.Bilimi teknolojiyi takip eder. Siyaseti bilir..Modern bir düşünce yapısına sahip... Sırf sevgilisiyle cinsel ilişki yaşamıyor diye kezban gözuyle bakar mısınız böyle bir kıza? Sitede bu tarz yorumlar okudum da ondan soruyorum.

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır

Kezban dedikleri tipler genelde

- Genelde edepsizce(aşırı seviyede) şakalar yapıp, yüz verip, açık kapı bırakıp bundan havaya girip yüz verdiği kişiye edepsizce bir s.. git diyip bununla popülarite yapmaya çalışan tiplerdir

-Cinselliği kullanarak insanları aşık etmeye çalışan

-Cinselliği kullanarak kişileri peşine takan + her zaman fazlasını isteyen, kendini geliştirmeyen

Tiplere diyorlar genelde

Sadece biraz suyunu çıkardılar hepsi bu, sinir etme amaçlı söylüyorlar bir de

Bu senin isteğin, sınırındır. Yapmayabilirsin. Bu yüzden kezban sıfatı yakıştıran kültürsüz kamildir.

cut.

1|1
    0|0
    • ek bişeye gerek yok eline sağlık

• Yine çakmaüye ve yine yorum farkı tesekkur ediyoruumm:)) cut. Sitede bu tarz yorumlar okudum özellikle bir tanesi kültürlü bir çocuğun yorumuydu 'İlişkiye girmiyorsa kezbandır' gibisinden yorum yapmış o yüzden kafama takıldı..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Kezbanlık mevzusu pek anlaşılamamış bu sitede..

En kaba tabiri ile "cehaletten gelen cesarete" diyoruz biz bunu..

Hatun zaten kültürlü entellektüel bir tipse kezban olma şansı yok ki..

Erkek arkadaşla yahut cinsellikle bu şekilde bir ilgisi yok bunun..

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederiiim yorumun için karşı masadaki yakışıklı çocuk:))

• hahahha :)) yine karşılaştık demek:)

• Öyle oldu :)

• Kezbanlık boyle birsey degil arkadasim kezbanlari soru sorarken tanirsin zaten en basit sorusuda ben guzlmiyim bir hayal et 170cm boyunda bilmem ne kadar kilo falan fistik

1|0
    0|0
    • Sitede bu yönde yorumlar okudum o yüzden soruyorum.İlişkiye girmiyorsa kezbandır gibi

• O da erkek kezbanlar iste :) biz onlara kamil de diyoruz :)

• ilk başlarda okulda derdim ama sonradan onun yerini arıyorum inan arıyorum asık olmustum sonradan ona.

1|0
    0|0
    • Sen şu aşık çocuuuk:) Umarım tekrar sevgili olursunuz

• Kıza da söyle bunları:)

• söyledim şiirde yazdım fayda yok abla :'(

• Kezbanlık cinselliğe bakış açısından bağımsız adeta bir yaşam stili

4|0
    0|0
  • Olması gereken bu değil miydi artık kezban mı diyorlar buna ?

2|0
    0|0
  • O kadar saymaya gerek yoktu. Zaten bir kız zekiyse ne olursa olsun kezban değildir.

1|0
    0|0
  • olabilir .insan kendıne yakın olanı ister her zaman

1|0
    0|0
  • öyle birini bulsam ve seviyorsam evlenirim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Nefes alan herkese kezban diyen şakirt Türk erkekleri, anlattığın tiplemeye de elbet kezban diyeceklerdir kaçış yok.

3|0
    0|1
    • Haklısın :)) hayir bir de dönüp kendilerine bakmıyorlar çoğu birer mahmut

• hahah :D doğru tespit

• mütevazi olamayan kızdan başkası kezban değildir

edebinden dolayı kezban denecekse bir hatuna bu iltifattır buyursun gönüllerince etsinler...

1|1
    0|0
  • kezbanı bu şekilde sıfatlar yükleyip kullanan her kişi gözümde belli bir seviyede olamıyor..anlattklarını uygulayan birininde bu saçma sıfatı kullanması oldukça şaşırtıcı ve çelişkili benim için.

2|0
    0|0
  • gösterip vermeyen kızların hepsi kezbadır

ya göstemeyeceksin

ya gösterdin vereceksin

2|3
    4|1
  • yuh kezbanlık bu değil o bizim geleceğe olan saygımız ne alakaymış kezbanlıkla katiyen yanlış

1|0
    0|0
  • bence böyle yorumlar yapanlar varsa kendisine gelsin. kaliteli yaşam ya da güzel ilişki adına her ne deniyorsa cinsellkle bağdaştırılamaz

2|0
    0|0
Yükleniyor...