Kızlar aşık olduğum kızı nasıl etkileyebilirim?

Üniversitede aynı bölümde bir kız var ve ben ondan fazlasıyla hoşlanıyorum.Abazanlar gibi düşünmüyorum niyetim ciddi sorum açık.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• konuşmaya çalış Kendini tanıt güzel bir kaç iltifat et onunla ileri arkadaşlık kurmak istediğimi soyle tabi konuşmanız iyi geçerse yani sonra arada ona bak onu kes o da bunlardan ve senden hoşlanırsa yani söylemediğim aklına gelen bir kaç başka birşey daha yapabilirsin beğenirse o olur olmazsa da boşver bence bir sürü kız var nasılsa :-)

0|0
    0|0
    • Ama ben onu seviyorum galiba ya mesela nasıl bir söz duysan hoşuna gider?hani asılmadan yani.

• Sen sevsen de o sevmedikten sonra bir anlami kalmaz ki belki de sevdiğini hoşlandığıni düşünüyorsundur geçici birşeydir belki yani sevgi farklı sonuçta , onun diğerlerinde olmayan değişik bir özelliğini söyleyebilirsin özel hissettirecek ya da güzel olduğunu bakışlarının güzel olduğunu onunla sohbet etmenin seni rahatlattigini her an onunla olmak ve hiç sıkılmayacagini söyleyebilirsin yani senin kız tavlama sanatına kalmış ve karşındaki kıza kalmış artk birazda.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Kıza daha tanımadan aşık olduysan etkileyemezsin...

0|0
    0|0
  • 1 paranolacak 2 araban 3 evin 4 sonrada işin işte oaman etkilersin :=)

0|0
    0|0
Yükleniyor...