Sanırım özgüven eksikliği?

Arkadaşlar benim sorum şöyle.

12.sınıf öğrencisiyim 3 yıldır suanki lisemde okuyorum. 1 yıldırda yan sınıfda bir kızla bakışıyoruz. ya bakışmak değil daha cok ben bakıyorum. Ama bana göre gördugum en guzel kız. yanı ilk görüşte aşk gibi birşey. kaç kere açılmaya nıyetlendım en azından tanışmaya ama hepsı başarısız oldu. işte ya sacım bozuksa ya benı terslerse ya tıpımı begenmezse kısacası özgüvenim yok. şu son gunlerdede diyorum tanışayım ne olucaksa olsun. ama yıne yapamıyorum. Sizin tavsiyeleriniz ne yonde olur? bir yardım edin.

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• İlk tavsiyem direkt kıza gidemiyorsam kızın ark.larına git. Onlarla tanış. Tanıştıktan sonra kızla aynı ortama girmeye çalış. Bu da demin bahsettiğim ark.ları sayesinde olur. Kantinde otururlarken ya da tenefüste konuşurlarken. Ortama girdiğinde tanıştığın ark.ları öküz değillerse tanıştırırlar zaten seni. Sonra gördükçe selam verirsin hafiften başınla ya da konuşarak. Daha sonra yalnız olduğu zamanlar BAZEN gider konuşursun kızla normal şekilde. Duruma göre de "biraz zaman geçtikten sonra" açılırsın ya da açılmazsın. Ama bahsettiğin kadar güzelse, çevresinde fazlaca erkek olacağından işin zor olabilir.

0|1
    0|0
    • arkadaşlar pek begenmıyorlar ama ben begendım yanı benim tipim daha cok. 1 1.5 yıldırda göruyorum daha cok tek veya 1-2 arkadası ile takılıyor oyle erkeklerle felan pek samimi oldugunu gormedim.

• anladım. sağolasın.

• Rica ederim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı duygu bndede var en yakınımda okulumuz aynı evlerimiz çapraz sınıflarımız yanyana.. Ama bn konuşmayı denedim onla tersledi arada ondan sonra bida konuşma cesareti bulamadım... çok üzlüyorum o bna bakıo aslında evin önünden geçerken hep bnim odamın camına bakıo blkide alışkanlık olmuştur.. nese kardeş bnce sn konuş bnce terslemez ama iyi bir zamanında git konuş bence :))

0|1
    0|0
    • eşref saatı felan diolar oyle bir zamanı kollamak lazım o zaman :D

• kıza açılınca seni dövecek hali yok eğer bağırıp çağırırsa şaka yaptım dersin :)) buda bir yöntem

0|1
    0|0
    • kızla hiç tanısmıyoruz :D bagırıp cagırcak gıbı bı tıpde değil gibi

• her insana sevdiği güzel gelir. demiş ya bir şair Güzelliğin on para etmez bendeki aşk olmasa diye :)

• aynen öyle.

Erkekler Ne Diyor 2

• hayır desin bişey olmaz açıl

0|1
    0|0
  • En kötü hayır diyecek ne kadar kötü olabilir ki ?

0|0
    0|0
    • hergun yuzyuze geliyoruz. hayırdan daha ote terslerse bendeki cok az olan ozguvende gidicek.

Yükleniyor...