Izmirin erkekleri adamisiniz ?!

Sevdigine sahip cikmazz korumaz kolamazz nerde kadin varsa acccc suru gibi oraya gitlerdenmisiniz ? Neden yaa nedennn ?
Güncellemeler:
İstanbulun erkekleride cook kotuu

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapsın herifler hayatlarını yaşamak varken bit kıza kedilerini adayıp ömürlerini mi heba etsinler..

0|0
    0|0
    • haaa ama korumak kollamaktan kastın yanındaki bayanı korumak kollamaksa tek gecelik bir ilişki bile olsa yanımdaki kadınıma kimse yan gözle bakamaz saygısızlık yapamaz...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Hiç üzerime alınmıyorum böyle genellemeleri. Sen de her memleketi denedin herhalde. Gömlek değiştirir gibi sevgili değiştiriyorsan sen de pek iyi değlsin sanırım.

1|0
    0|0
  • biz izmiri bilmeyen biri olarak kadinlarini çapkin diye bilirdik ama demmekki buna iten sebeb erkeklerin kadinlarina erkeklik yapamamasi sahip çikmamasi ya da kadinlarin bakireliğini alip ortada birakmalari olabilir...ama tüm İzmir erkekleri ayni olamaz 5 parmağin 5i bir değildir...

0|0
    0|0
  • Sen de İzmir kotu İstanbul kotu maasallah ," bu bizim koyden degil " moduna girmissin.Kendi secimlerinden dolayi dogru kisiyi bulamamissin bence.Hic de uzerime alinmadim..Ben sevgimin sonuna kadar pesinden giderim.Sevdigim varsa da asla kafami dahi cevirip kimseye bakmam,hic de oyle bir acligim yoktur.İzmirin erkeginin de genel olarak gozu toktur zaten memleketin en guzel kizlari bizde..Sen secimlerini dogru yap bence millete camir atacagina..

0|0
    0|0
  • peki izmirin kızları nasıl çokmu iyi adamlar naapsın :)

0|0
    0|0
  • ne alakası var lan bende izmirliyim hiç öyle değilim. sana denk gelmişler bence

0|0
    0|0
  • bunu bütün İzmir erkeklerine mal etmek çok saçma bir şey...

0|0
    0|0
  • noldu canın yanmış senin

0|0
    0|0
  • ankaralı verelim mi apla :))

0|0
    0|0
  • uzak durulması gereken kız tipi...

0|0
    0|0
  • Ankaraya bekleriz :D

0|0
    0|0
  • sizde de suç var erkeklere çok yüz veriyorsunuz, bu arada ben izmirli değilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben de yarı yarıya izmirli sayılırım nedir şu memlekete göre adam ayırma merakı hiç anlamadım..

1|0
    0|0
  • nerenin erkekleri makbüldür ? bilelim de ona göre bir rota çizelim kendimize.buralarda durmayalım.

0|1
    0|0
  • Sen karmasina denk gelmissindir. Gercek izmirli erkek de kadin da candir can.

0|0
    0|1
Yükleniyor...