Sizi hangi özellikler etkiler?

Karşı cinste ilk dikkatinizi çeken nedir? Hangi özellikleri ararsınız ve etkilenirsiniz?

0|0
1644

En İyi Erkek Görüşü

• Şu ana kadar ilgimi çeken kızlar hiçbir zaman çok güzel olmadılar. Ben ilk önce gözlere bakıyorum. Saflık ve masumluk gördüğüm zaman kızların gözlerinde, o kızlar hoşuma gidiyor. Onun dışında, seviyeli bir şekilde sohbet edebildiğim ve tartışabildiğim kadınlar beni etkiler. Ve, ilişki sırasında sevgisini gösteren ve güvenimi suistimal etmeyen kadınlar hoşuma gider.

2|3
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Mesela sen şimdi karşı cinssin ve fotona baktığımda ilk dikkatimi çeken çapulcu olman. Etkilendim <3 Direnişçi özelliğinde beni mest etti. Göğüslerine diyecek lafım yok gayet ele gelir cinsten ve seksisin. Hmmm saçlar da düz ve uzun tam okşayıp cinsel ilişki esnasında duygusal bağ kurmalık. Boynunu göremedim sanırım ince ve narin görünüyordur.

0|1
    1|0
    • Açık sözlü olabilirsin de yukarıdakileri okuyup tesekkur etcek degilim...Neyse yaa

• Yukarıda yanlış olan birşey yok. Dışa vurum gerçekleştirmişim işte. Söylediklerimin arkasındayım asla da aksini iddia etmem. Hoşsun güzelsin benim gibi çapulcusun. Neyse yaa.

• kızların cevaplarına bakıyorum da hepsi genelde efendiliği konuşması duruşu giyimi demiş ama nerde dengesiz tip var kızlar onun peşinde :s

2|1
    0|0
  • 1-Konuşma şekli ve dili

2-Hal ve hareketleri

3-Yapmacık olmaması

4-Gözleri

5-Yüzü

6-Fiziği

7-Çevresine yönelik bakış açısı

8-Giyim kuşam

9- liste bu şekilde uzayıp gider ancak ilk 5 benim için önemli.

1|0
    0|0
  • Ben kadında vücüta bakarım , altın oran varsa taamdır, misal götü ile başı arasında 1,618 oranını ölçtümmü beyin bedava zaten beyin direk algılıyo o orana sahip dişi vücudunu.. Algıda seçicilikte var onun dışındaki vücut ölçüleri algı eşiğimin dışında kaldığı için yorum yapamıyorum

1|0
    0|0
  • Fiziksel olarak soruyorsan, bakımlı olması, yüzünün güzel olması ayaklarının güzel olması.

yok karakter olarak soruyorsan, Eğlenceli olması şart! maceracı olursa candır, zeki ve hazır cevap kadına da yarın evlenme teklifi ederim. affetmem .Tabi önce fiziksel özelliklerin tutması lazım.

1|0
    0|0
  • Doğallık, enerjisi yüksek olması ve hayata positif bakması, çevresinde olan şeyleri sorguluyor olması beni etkiler.

Fizik olarak da güzel cilt benim için etkileyicidir.

1|0
    0|0
  • şirin, saf ve masum olanlar dikkatimi çekiyor, koruma iç güdüsü müdür nedir bilmiyorum mesela popüler ve güzel kızlar ilgimi çekmiyor.

onun dışında green day dinliyorsa, hobileri ve zevkleri bana benziyorsa zaten diyecek bişey yok :))

1|0
    0|1
  • Genel bir hiyerarşi kontrol edildikten sonra detaylara inilir.

Bunun için yaklaşık 1-3 saniye süren hiyerarşi sınavını başarıyla tamamlanması gerekir.

:D

1|0
    0|0
  • İlk baktığım yer açık söylemek gerekirse gözleri sonrada sesi, sonra yaptıkları ile söyledikleri birbirini tutuyormu ona bakarım...

1|0
    0|0
  • ilk önce gögüs ya da kalçalar..eger konusma fırsatı varsa gözler sonra kelimeler..daha sonraki süreçte akıl zekilik çalışkanlık hanımlık hepsi girer devreye..

1|0
    0|0
  • Karşı cinsin ilk kalçasına bakarım, yanlış anlamayın sapık değilim ama ilk orasına bakarım sonra da yüzüne sonra hal ve hareket mimik vs vs..

1|0
    0|0
  • acık konuşuyum önce göz sonra gögüs dikkatimi ceker

1|1
    0|0
  • hal hareketinden ahlak güzeliğini beli ediyorsa yeterlı olur

3|0
    0|0
  • güzellik , samimiyet , karakteristik özellikler , kibarlık birde

1|0
    0|0
  • Diger kIzlar gibi birbirinin kopyasI degilse dogrudan dikkatimi ceker

1|0
    0|0
  • Gözler Tavırlar Ciddiyet Fiziki Güzelliği Havalı Olması Üstündekiler Şık Olmalı Yeterli Bence Daha Ne İstersinki :D

1|0
    0|0
  • şimdi bişeler yazacam da bizim hatun görür diye korkuyom. ben de kalsın :)

1|0
    0|0
  • uzun boy (75 üstü) yagsız vücut ve 30 yas üzerilik..

1|0
    0|0
  • ilk olarak elleri ikinci olarak dudakları üçüncü olarak saçları çeker dikkatimi

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 16

• Efendiliği, saygılı olması, samimi davranması ve tabiki kalbi , ruhu benim için bir insanda çok önemli.Ben bir insanın dış görünüşünden belki 1 dakika etkileniyorum sonra geçiyor.Eğer dışı çok güzelşe ve bunlar yoksa benim için önemsiz oluyor dışı.Ben bir insanın beyin ve ruh zenginligini çok seviyorum :)

1|0
    0|0
  • Romantik olmalı. Yeri geldiğinde çocuksu yeri geldiğinde ciddi biri olmalı. Dürüst olmalı.Çılgın olsun biraz ya adrenalin dolu olsun benimle yolda yürürken çimleri ıslatan fışkiyelerin altından geçsin. Bana uçan balon alsın. Birlikte lunaparka gidelim hiç çıkmayalım ordan. Şiirler okusun bana şarkılar söylesin. Ben üzüldüğümde beni dinlesin.Hem dostum hem aşkım olsun.

1|0
    0|0
  • Efendiliği,dış görünüşü,tırnakları(bakımlı olacak diye bir şey yok temiz olsun düzgün olsun ),gülümsemesi,boynu :)

1|0
    0|0
  • ilk defa görüyorsam önce vücuduna sonra giyimine bakarım sonrada konuşma tarzıı çok önemli.sıralamam budur.

1|0
    0|0
  • bikere gülüşünden etkilenirim ben :) ama özellik diyorsan da düzgün konuşması beni gerçekten etkiler. cümle kurabilen erkekler dikkatimi çeker. aynı şekilde cümle kuramayan kızlarda öyle. yanımda bulundurmam konuşamayan kimseyi.tahammül edemiyorum

0|0
    0|0
  • Konuşma tarzı ve efendiliği. Yerine ve yaşına göre davranabilmeli.

1|0
    0|0
  • bnce serseri tipi tklması :) o zaman çooook tatlı oluyorlr :)

1|0
    1|3
  • Boyu posu kası.

1|0
    0|0
  • kızıl sakal :(

1|0
    0|0
  • ilk görüşte, gülümsemesi düzgün olmalı :)

1|0
    0|0
  • giyim bence

1|0
    0|0
  • hal ve hareketleri falan...

1|0
    0|0
  • inci gibi dişler, hoş koku

1|0
    0|0
  • Elleri ve muhabbeti