Bu adam ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum her hareketi tuhaf

eski sevgilimle bir ay ayrı kaldıktan sonra normal olarak konusmaya basladık bana benmle artk eskisi gibi ask yasayamaacagımızı ancak benimle birlikte olmak istediğini söyledi geçen gün iş yerime geldi ve gözlerini benden alamadı elimi bir sıkışı aklınız dururdu sizce ne yapmaya çalısıyor

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Fuckbady? + Eski sevgiliyle normal konuşmak nedir ya? Ya fuckbady takılınır bir süre ya da zorlama da olsa tekrar denenir. Tabii eğer kısa süreli bir ayrılıksa...

0|0
    0|0
    • işte normal konusmaya çalısması bile beni deli ediyorr anlamıyorum amacı ne

• öenemsememek değil ya saol yorumlar için

• Yani sürekli yok öyle değil, yok o öyle biri olmadığımı biliyor falan deyip savunmaya geçiyorsun ama karşındakinin içini bilemezsin. Biz burada dışardan bir göz olarak yorum yapıyoruz sadece senin yazdıkların üzerine.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Fuck buddy diyor. Aşk yoksa bunun adı budur...

0|0
    0|0
  • Kapılmış rüzgarına, gidiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çıkmayalım yatak arkadaşı olalım diyor sanırım

0|0
    0|0
  • Sevişmek istiyordur .

0|0
    0|0
    • eve t öyle zatende dışarıda ona vericek bir sürü kız var neden benle uğraşıyor anlamıyorum

• Eldeki bir kuş, daldaki 2 kuştan iyidir. Ayrıca eski sevgili daha önce bir şeyler yaşandığı için ve yeterli yakınlık geçmişten kurulduğu için çok daha kolay bir sevişme partneridir. Yeni birini bul, o güveni ve yakınlığı sağla, yatmaya ikna et, yatmıyorsa başka birini bul vb. vb. vb... Ohoooo...

Yükleniyor...