Bana dedikleri yüzünden çok kötüyüm sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar sevgilim İzmir'e geldi.O yeni evine taşındı.1-2 hafta oldu beni de yanına çağırdı olmaz dedim.Hadi ama seninle aynı evde yaşamak istiyorum dedi.Daha sonra kırmak istemedim gittim.Yeni evinde doğalgaz borularının kenarlarında geceleri ve nadiren gündüzleri bikaç garip böcekler dolaşıyo ama tırnak kadar bişey ve zararsız.2 gün sonra gece görünce korktum bağırdım telaşla.O da koştu geldi öldürmeye çalışırken öldürme ama yazık.Sırf bizim yaşadığımız yerde onlar yaşıyo diye onları canından mı edeceksin dedim.Manyak mısın sen ya diye sinirlendi.Ben de onları bişeyle yakala dışarı at öldürme dedim.Hayatım bilerek mi yapıyosun bunları dedi ezdi hayvanları.Ben de hem onun sinirlenmesine hem de öldürmesine üzüldüm.Sabah bana garip garip baktı.Ne oldu bebeğim dedi.Ben de artık evime döneyim ailem anlamasın dedim.Bu bırakmak istemedi.Hatta tuttu beni.O sırada akşam ki olay geldi aklıma.Senden nefret ediyorum dedim çıktım.Ama aslında öyle demek istememiştim ama gerçekten o dedikleri aklımdan çıkmıyo.Bugün tekrar geldi konuşmak için.Seni seviyorum dedim.Bu aralar bir sorunun mu var dedi.Neden dedim.O akşam ki böcek olayındaki saçma sapan gereksiz tavırların bir de bikaç gün içindeki bu dengesizliklerin dedi.Ben yine sinirlendim.Benim işim var dedim gittim.Sizce ne yapmalıyım?Ne konuşmalıyım onunla?Veya konuşmamalı mıyım?
Güncellemeler:
Bu arada ben zaten bikaç günlüğüne onda kalmaya gitmiştim.Bu olaylar yaşanmasaydı 2 gün sonra geri dönecektim zaten.

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk az bile söylemiş. Dengesizliğin üst boyutundasın sanırım... Karşındaki sinirleniyor diye düzeltmektense sinirlenip daha da berbatlaştırıyorsun. Karşındaki senin için gecenin köründe uyanıp korktuğun şeyleri yoketmeye çalışıyor, saçma sapan davranıyorsun. Madem ölmelerine yazık diyorsun, dışarda kalmaları yazık değil mi? Dışarda birisi üzerine basamaz mı? Madem o kadar düşünüyor ve seviyorsun onları, korkmayacaksın o zaman. Adam senin için uykusunu bırakıyor, sen adama atar yapıyorsun. Oldu...

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Uykusunu bırakmak çok mu zor bişey.Çöpe atsa çöplerin arasında yaşar onlar.

• Ama bana dengesiz saçma sapan gibi sözler kullanıyo.Çok mu normal?

• Vallahi senin durumunu gözönüne alırsak, önceden de yazdığım gibi AZ bile. Cidden dengesiz davranmışsın. Ki burada yazılmayan daha neler neler vardır kim bilir. İğne ve çuvaldız içeren bir atasözü vardır. Bir oku istersen.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• gece uyandırmışsın çocuğu, o da telaşla gelmiştir anlık çözüm bulmuş işte napsın, sen korktun diye yapmıştır. hepsini ezecek hali yok ya.. gider bir ilaç alırsınız , sorun çözülür... tavır yapacağına bu söyle uygun dille, zevk almıyodur o da ezmekten. nefret kelimesi ağır olmuş yani.. hemen ara özür dile..

0|0
    0|0
  • böcege bak ya..yani ne aldatma var ne bir kadın var ne erkek..altı üstü böcek ya..belki çok korkuyo yani cocuk tiksiniyo..zalimlik yapmamış sonuçta ateşemi atmış da izlemiş gibi tepkiler vermişsin hayret..

0|0
    0|0
  • temelli kalma zaten , ara ara kalırsın temizlik bulaşık falan, yemeğini de yaparsın. biraz da vakit geçirirsiniz tamam işte.

0|0
    0|0
    • Bulaşık için makine kullanıyo zaten.Yemek ve temizliği kalırken ben yapıyodum ama bir daha gitsem mi bilemedim.

• git tabi ya böyle şeyler için aranıza soğukluk bile girmesin, yapmayın böyle.. bunlar birikir ilerde büyük sorun olur

• şimdi konuşma dersek konuşmayacak mısın bir daha ?

0|0
    0|0
    • Hayır ama mantıklı bir cevap bulursam onu düşüneceğim.

• Ona hala aşığım ama kalbim kırıldı bana dengesiz demesinden dolayı.

• sende ona de bişey olmaz

• vay dengesizler :D

0|0
    0|0
  • kaltaklığını burda anlatarak ne umuyorsun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...