Gevşek mi olmak lazım?

Benim çok samimi olduğum bir kız arkadaşım var ve sürekli birlikte takılıyoruz.Öyle aman aman güzel değil ama hoş bir kız,güzel... Hanii derler yaa böyle ağzını geve geve konusanlardan, sürekli güler,dikkat çekici hareketler yapar... Biz ikimiz bir yere gidiyoruz erkekler genelde ona odaklanıyor. Erkekler böyle kızlardan mı hoşlanıyor anlamadım ki? Diğer türlü olanlar kezban geliyor herhalde. Gevşek mi olmak lazım yanii?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• sen kendin ol. bırak o gevşek gevşek takılsın bulacağıda gevşek olacak onun. sen böyle bişey istermisin !

1|0
    0|0
    • Eveet zaten doğru düzgün biri de bulmuyor onu..İstemem tabii

• Selam ben karşı masadaki yakışıklı çocuk..

İnan aslında sana bakıyordum ama yanındaki öyle hareketli ki bir iki kez göz göze geldik,

Sanki ona bakıyormuşum gibi oldu özür dilerim..:)

1|0
    0|0
  • Kaşar gösteriyor kendini diğerleride atlıyor olay burda biter abaza mıknatısı o kişilik bence

1|0
    0|0
    • Evet kendini kaşar gösteriyor,erkekler de bakınca egosu tatmin oluyo

• Namuslu namussu demeyelim sevmiyorum bu sözü.Aslında iyi kızdır ,ilgi çekmek için yapıyor.Ben de sinir oluyorum:D

• Bir kaç gün sonra ağlarak bulursan şaşırma önüne gelene

''verici' olur

• Ben gevşeklerden değil harbileri sverim gevşeği sevende gevşektir (:

1|0
    0|0
  • gevsek aranıyor tabı sımdı o kızı kesen cocuklar dıyor bu kız salık

1|0
    0|0
  • tam tersini sen kendini bırakınca erkekler iyice yavşar

0|0
    0|0
  • sakın öyle bir kız olma ona göre muamele görürsün

1|0
    0|0
  • Gevsek degil de muhabbetli diyoruz biz ona daha ziyade.

1|0
    0|0
    • Muhabbetli değil iste kendini kaşar göstermeye çalışıyor,erkekler bakınca da egosu tatmin oluyor

• Birak oyle takilsin o zaman.

Kızlar Ne Diyor 1

• Oylelerine potansiyel verici gozuyle bakarlar ve kolayı varken neden zor ile ugrasayım derler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...