Niye insan aşık olduğu için

neden insan aşık olduğu için sapık muamelesi görür. ne yani sınıf arkadaşıma değilde eskiden hocam olan birine aşıksam ne var bunda oda insan değil mi aşık olunamaz mı ? ki ben bu adamı 1 senedir (5 ekim 2012-5 ekim 2013) yerine kimse yi koymadan bekliyorsam sapıkmıyımdır yoksa sevdiğime sadık mıyım?
Güncellemeler:

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Normal bir durum,sevginin sonuna kadar git..Başkalarının senin için düşünceleri senin gerçeğin olmasın... İzin verme..

2|0
    0|0
    • kendi düşüncelerim ile yaşıyorum ama sapık muamelesi yapan çok ya

• aynen bundan sonra öyle :)

• Elif ya,inan tüm dünya bana düşman ama ben öyle rahatım ki..Başkalaşmıyorum..Bunun keyfi bana yetiyor :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• seveninn halinden seven anlar. yürekle seveceksin gözle degil.

Yazdığımı dinle oku yazdığımı kadın

Sende değişen hiçbirşey yok vardığımsa aynı kanı

Değişik desende bak damarda aynı kanım

Mutluluksa böle kılıfı değişir yastık aynı kalır

1|0
    0|0
    • sağol ablacım ama ben onu yürekle seviyorum zaten

• biliyorum bunu.

senin ona verdiğin hisleri sana vermemişse kendini öldürsende boş abla boş boş .

bi gülümsemesi yeter. bir bakışı ama gelmıyor işte gelmiyor!

• :(

• Hocan sana yan gözle bakmaz öğretmenler genelde öğretmenle evlenir,yani boşuna bekleme sapıklık yapma :)

0|1
    1|0
  • Gereksiz bekleyiş.

0|1
    1|0
  • Yooo kim sapık dedi...

1|0
    0|0
  • Boşuna bekliyorsun.

0|0
    1|0
  • kaptırma kendini

0|0
    1|0
  • Hayranlık olabilirmi ?

0|0
    0|0
    • hayranlık olsaydı bu kadar zaman oldu geçerdi aşkı ayırt edemeyecek biri değilim

Kızlar Ne Diyor 2

• reşitsen ve karşılıklı bir sevgiyse normal... ama sen reşit değilsen, ya da karşılıksız bir sevgiyse ancak platonik olarak yaşanabilir... bu durumda gidip adama onu sevdiğini söylememelisin... ya da bunun olmayacağını söylediyse ısrarcı ve bunaltıcı olmamalısın... sevene değil de işte bunu yapan kişiye sapık denir...

0|0
    0|0
    • 20 yaşındayım olur ya da olmaz demedi mesleğini bahane etti hep.

• valla üzgünüm ama o zaman istemediğini açıkça söyleyip seni kırmak istememiş bana sorarsan...

• ne alakası var seni kim sapık olarak görüyor. seni sapık olarak gören art niyetli sapıgın ta kendisidir. bagnaz insanlardır onlar. sen kimseyi takma. bende lisede hocama aşık olmuştum. olabilen bişey bu insan kalbine söz geçiremiyor.

0|0
    0|0
    • takıldığım br forum vr oradaki kadınlar hem sapık hemde tacizci yaptıda beni. evet insan kme aşık olacağını seçemyr ne yazıkki

Yükleniyor...