Kapat

Sevgiliniz olduğu halde yaptığınız çapkınlıklar oluyor mu? (Kızlar)

Sevgiliniz olduğu halde yaptığınız çapkınlıklar oluyor mu? Sorum kızlara :)

0|0
174

En İyi Kız Görüşü

• bakarsın aa yakışıklı falan diye ama içinden :) ama ondan başkasıyla kendini yan yana düşünemezsin :D

1|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Aynen. Ben de öyleyim. Ama şimdi doğruya doğru yakışıklı biri olunca ben de bakmıyorum değil. :D

• teşekkür ederik :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Ahlaki Çap'ı belli bir insanım :) ... Karşılaşmak istemediğim bir şeyi başkasına asla yapmam... Eşi olacağım insana böyle bir saygısızlığı yapmayı karakterime yakıştıramam... Ya güzel güzel oynarım, ya da oyundan çıkarım...

1|1
    1|0
  • gözünü burnunu ağzını yüzünü kısaca heryerini oyarım o yüzden görmedim allahtan

1|1
    0|0
  • Çapkınlık denemez ama eğer ilgisiz kalırsa bir kadın başka kişilere yönelebiliyor..

1|1
    1|0
  • Ondan başkasını hayal dahi edemezken çapkınlık yapmak mı?

1|1
    0|0
  • Hayır.Ben sevdigim insana sadık kalmayi seviyorum.Eğer kalamıyorsam o ilişkiye girmiyorum.

0|1
    1|0
  • yanii yakışıklı vücut yerındeyse bakarım ama sadece bakarım.gönlüm kalbim sevdiğimle.

2|1
    1|0
  • Hayır onu sevıyorsam onunlaysam başkasıyla işim olmaz ^_^

1|1
    1|0
  • Birini sevdiysen gözün ondan baskasina kör olmalidir bence ..:)

0|1
    1|0
  • hayatta yapmam o erkeklere özgü

1|1
    0|0
  • ufak tefek oluyor tabi.

1|1
    1|0

• Hayır.

0|2
    0|1
  • ayıpsın

2|1
    1|0
  • arada bir yolda yürürken gözüm kayıyo yalan değil

0|1
    1|0
  • Hayır tabiki de kimi seviyosam o sadece..!

0|2
    1|0
  • benim sevgilim var onu cokta seviyorum ama bazen ufak tefek oluyor bakismalar falan cafede otrurken ya da parkda gezerken ama sadeca okadar aman neymis canim erkekler yaparken iyide biz yaparkenmi kotu iyi

2|1
    1|0
  • evliyim ama bazen banyodan sonra evde çıplak gezerek kendimi teşhir etmek hoşuma gidiyor(perde kültürümüz yok)

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• başkasıyla yatmam etmem öpmem aldatmam diyen ne kızlar hatta evli kadınlar gördüm

dediklerinden yaşadıkları şeyler çok farklıydı ..

0|2
    0|0
  • Olduda biz bakmadik mi dgsgzh

0|2
    0|0
  • topuğuna sıktırırım 1!1!

0|1
    0|0
  • Şu an evli bir kadınla birlikteyim, ve kadın eşinin ilgisizliği yüzünden bunu yaptığını söylüyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...