Çaldın kalbimi..yakaladım seni..

ne zırvalasam bugün diye düşündüm ve şuna karar verdim..şimdi arkadaşlar malum aşk diye bir saçmalık var..hani genelin inandığı ve yaşadığı..herkes aşkı sorar nedir diye ben de şunu sorayım size kime aşık olursun kendince..yani nasıl bir adam ya da kadındır kalbine dokunan..seni üç buçuk attıran..nasıldır ki bir anda kalbini çalan..yani sorun şu bana hayalinin kadınını / adamını anlatsana..belki benimde şekillenir aklımda bir adam..olamaz mı..

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• yürek hoplatacak biri ancak hayallerde olur zaten.o kadar kalitesiz insanlarla karşılaşılıyosun ki

günlük hayatta,bi süre sonra herkes aynı fabrika ürünü

gibi bakıyosun bazen

1|0
    0|0
    • hadi ya..bende kalbim yok diye düşünüyordum demekki herkes aynı olduğundan atmıyormuş..

• herkes aynı değil tabi ki.ama gördüklerimiz genel olarak çürük çıktığı için

ula bunların hepsi aynı mk diye bir genel yargı oluşuyo.farklı olan ancak çok farklı olunca nlaşılıyo.

tamam mıçtım ben felsefenin içine.hadi kaçtım :)

• farkettim..:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bugün aşkta umrumda değil koy dötüne gtisin modundayım ama yanında huzur bulduğum sarıldığımda huzurun anasını tattığım yüzüne baktığımda huzura kavuştuğum ellerinde kaybolduğum sesinde yok olduğum zarif temiz kalpli iyi niyet abidesi o kız

1|0
    0|0
  • aşk bir muz kabuğu gibidir basanın ayağı değil hayatı kayar

1|0
    0|0
  • Dünyaya aynı pencereden baktığım birisi..Gerisi önemli değil

1|0
    0|0
  • en büyük aşkım Allah'a dır onun dışında hoşlanmalar olabilir ancak aşk kolay değildir

3|0
    0|0
  • Hayalimin kadını falan yok artık imkânsız sevip, aşık olmak gibi birşey gibi geliyor aşk kavramı bana.

1|0
    0|0
  • Kafamın içinde bir yerlerde, en kuytu köşeyi bile aydınlatan birisi var. Sevgi kırıntıları ile ısıtmaya çalıştığım ama hep bu tutan kalbimi ateşleyen birisi var. Ben orta şekerli bir Türk kahvesi iken o bir enerji içeceği gibi dolaşıyor her gün. Kimi zaman yanımda sanki bir nefes kadar, bir kalp atımı uzaklıkta ya da bir göz kırpımı saliselik bir mesafede. Kimi zaman kilometrelerce uzakta, dağların, geniş düzlüklerin ve ufkun ötesinde bir yerde. Ama var işte. O orada bir yerde, kum tanesi gibi dökülen ve azalan umutlarım benliğimden tükenirken ben onun orada bir yerde olduğuna inanıyorum. Zira şu aciz ve fani bedenimde arzu edebildiğim ve dayanma gücümü sınayan tek şey de bu umut kalıntısı değil mi...?

0|0
    0|0
  • olamazz :D

1|0
    0|0
  • asık olmam olmus gibi yaparım

1|0
    0|0
    • yani kandırırsın..

• pek şansa ihtiyacım yok ya..ben inanmadığım bir şeyi yaşamam..senin aksine..ama sana iyi şanslar .D

• yakaladınmı şizoyu? :))

ALLAH devamını getirsin. ;)

0|0
    0|0
  • Kalbimizi calan adam... link

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• gözleri simsiyah çekik çekik ama öyle bna br anda bakmayan kaçamak kaçamak yandan yandan bakan. düşünürken sakallarını çekiştiren her br mimiği ile beni kendine yeniden yeniden aşık eden gözlerime baktğı zmn kızarmama sebep olacak ve kimsenin göremediği sağ yanağndaki o minicik gamzeyi sakal varken ble farkedebileceğim. gülümsediğinde dünyalar benm olacak konuştğnda ise yer yüzü cennet. sustuğunda fekaletim olacak konuştuğunda masallar diyarını yaşayacağım...

işte öyle br adam benm sevdiğim

1|0
    0|0
  • Hayalimdeki erkekle yıllar önce aşık olduğum erkek çok farklıydı...Aşık olduğumu mu anlatayım sana hayalimdekini mi?

Hayalimdeki erkek olgun,nazik,hoş,anlayışlı,ilgili,kültürlü,zeki...eski İstanbul beyefendisi derler ya hani öyle ama gerektiğinde çılgın,asi...1.90 boyunda sarışın renkli gözlü.Dış görünüş link

Aşık olduğum erkekse toydu biraz çünkü yıllar önceydi ve daha küçüktü,hoştu ama nazik olduğunu söyleyemem,zekiydi ama daha çok kurnazdı,beyefendi olmakla alakası bile yoktu...1.81'di boyu kumraldı kahverengi gözlüydü...

1|0
    0|0
    • :) hayat çok garip..nasıl oldu da vazgeçtin hayalden..öyle biriyle oldun gerçekte..

• Linke tıkladım o adam özgüne benziuo..:))

• Konusmucak o bakisiyla anlatcak bir cok seyi biraz gizemli olcak. Delikanli olcak. Az maco olcak.uzun boylu hafif yapili olcak. Bi laf etti mi dogru mu yalanmi diye dusunmucem.omzuna basimi koydugumda huzur bulacagim. Elimi tutmaya kiyamicak. Arada saclarimla oynucak biri

0|0
    0|0
  • Hayalimde bir adam yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...