Bn nerde hata yaptım nasıl düzelecek bilmiyorum

olmayınca olmuyor biliyorum diretmenin anlamı yok ama seviyorsun işte senin ilk gerçek anlamda sevgilin olduğu için gercekte sevdiğin için:( bıktım artık niye erkekler böyle niye svilen insan herzaman seveni itiyor ne olurdu biraz umursasaydı beni hediyeler aldım süprizler yaptım bana aptal derken aşkım dedim beni kandırırken bilmiyor gibi yaptım herzaman ilgi gösterdm hasta olsa yanına koştum bişeye üzülse yardım ettimüzüntüsünü paylatım hakaret etse affettim ne oldu şimdsi umurunda bile değilim ilgi sıfır aşkım demek yok bişi sorsam cevp vermeye tenezzül bile etmiyor ama hala cok seviyorum çünkü bn onu herseyiyle sevmekiçin odaklamıştım kendimni sevmiyorsan oyalama diyorum ama bırakmıyorda anlam veremiyorum nerde hata yaptım nasıl düzelcek düzelmezse ne olcak

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• bu tarz erkekler ilgi gösterilmesinden hoşlanmaz ilgi gördüklerinde de dengesiz hareketlere girişirler bünye alışık değildir yapılarında bu vardır o yüzden sakın onunla ilgilenme bırak o sana mesaj atsın atmıyorsa da atma diren bir süre sonra düşünceleri harekete geçecektir bu kızdan neden ses çıkmıyor diye ilgi göstermeyeceksin ilgi göstermediğinde onların ilgisi artıyor çünkü rahatlarına düşkündürler kendileri istediğinde konuşurlar sende ona ayak uyduracaksın ya da bitireceksin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Cok fazla ilgi gösteriyorsun belki bırak o senın peşinde koşsun koşmassa sevmiyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• canım benim hiç uğraşma ilgilenme ona harcadığın zamana yazık ilerde cok pişman olursun. Niye beni sevmeyen insan için bu kadar üzmüşüm kendimi dersin psikolojin bozulur kendine edersin yol yakınken vazgeç bırak gitsin seviyorsa gelir sana sevmiyorsa ilerde senin gibi seveni kaybettiğine coook pişman olur.. belki ilerde karsına seni çok sevecek, seni mutluluktan havalara uçurabilecek biri çıkacak karsına lütfen böyle hastalıklı adamlardan uzak dur

1|0
    0|0
    • bunlari demesi icin malesef zamanini ona verecek.. insan yasamadan tecrube edemiyor...guzel yazmssn bu arada haklisnn hemde cookkk

• teşekkür ederm ben yasadım cok pişmanım .şimdiki aklım olsa hiç üzmezmişim kendimi, hiç beklemez uğraşmazmısım yaşamadan bilinmiyor öyle gerçekten

• sen hep affettin hep torerans gosterdn alttan aldin ... o da artik hoppp rahatttt... fakat asil sorun onun seni yeternce sevmemesi.. insan sevdgi kisiyi mutlu etmeye calisr tipki senin gibi canm... kaybetmek istemiyorum diyorsan artk ilgini falan kes... fakat bir sure sana iyi davranacak sonra yine ayni adam... cunku ask yok zannediyorum...

0|0
    0|0
  • sadece bir süreliğine mesaj atma üstüne gitme oda şaşırcak noluyo falan diye o konusmaya baslıcak

0|0
    0|0
Yükleniyor...