Beklemekten sıkıldım artıkk aşşşşşşşkkk nerdesin.:(

19 yaşındayım bunalıma giricem artık bir benim sevgilim yok muş gbi geliyor millet faceye orda burda fotolarını koyuyo . kimisi nişanlanıyo kmisi evleniyor. bir ben yalnızm sanki bu dünyada böyle hisseden var mı ?

0|0
323

En İyi Erkek Görüşü

• Oraya buraya sevgilisiyle fotoğrafını koymayan 3-5 kişi kaldık

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• var ama ben yinede mutluyum birinin dırdırını çekmiyorum her aradığında ya da mesaj attığınce cevap vermek zorunda kalmıyorum :D bundan daha güzel birşey var mıya :) istediğimi yaparım istediğim yere giderim boşver aşkı filan zaten aşk diye birşey yok çıkar ilişkileri var 15 yaşındakiler için belki aşk olabilir ama 20 yaşını aştıysan o iş yaş.

0|0
    0|0
  • cikiklarin olmus daha ne istiyorsun dakka basi sevgilimi degistireceksin zaten bu zamanda dokunulmamis kiz gorsem disimi kiracam

0|1
    0|0
    • nerden biliyosun dakika başı sevgili değiştrdiğimi ya da dokunulmuş biri olduğumu. mutlu olmayı istemk önüme gelene ellettrdiğim anlamına gelmiyor.

• haklisin oynasmamis kizmi kaldi artik elini sallasan 50 kasara carpiyor

• çıktığımn sayısı 1 elimin parmklarını geçmemiştr. kndme laf sylettrmem. hklı olsan susarımda haksızsın.

• Daha 19 yaşında sen ne aşkından bahsediyorsun yaa? Önce bir okulunu bitir adam ol meslek sahibi ol sonra aşka evliliğe bak. Derdine bak aşk yokmuşşş?

0|0
    0|0
  • 19 yasında gercek ask mı ? 21 yasndaym hala bulamadm gercek ask kolay blncak bse degl sanırım.. bswer mıllet kysun fotolarını takılma oraya..

0|0
    0|0
  • Daha ne istiyorsun ? Tertemizsin ! Bırak hiç kirlenme. Aşk mı kaldı bu devirde ? Evlenirsin birkaç yıl sonra karşına çıkan bir erkekle.

0|0
    0|0
  • herkez oyle hisseder.. bende 24 yaşindayım bende yalnız hissederim..

0|0
    0|0
  • Bende kendimi tek sanıyodum :D

Tek değilmişim demekki

0|0
    0|0
  • var tabi olmazmı az nce bende sordum evden kovulmayla ilgili yanlızlığın gözü kör olsun :)99

0|0
    0|0
  • çok geç kalmışsın aşkın yaşı 13 e düştü senden geçmiş artık :D

0|0
    0|0
  • Yas oldu 35 hala yanlizim:(

0|0
    0|0
  • nasıl yani hiç teklif almadınmı ?

0|0
    0|0
    • aldım çıktığımda oldu ama böle uzun soluklu güzel bir aşk yaşamadım hep özerim buna.

• şaka yav şaka :D inşallah gönlüne göre muhteşeme bir aşk yaşayacagın birisini bulur ve evlenirsin ne diyim :D.

• aminn diyorum.

• Sevgili bulman kolayda ADAM? İşte o çok zor..

0|1
    0|0
  • ben varım. :(( olmayınca olmuyo

0|0
    0|0
  • gel ben alırım seni gizli :D

0|0
    0|0
  • Kısmet . .

0|0
    0|0
  • bende bu kervana katılabilirmiyim :)

0|0
    0|0
  • Al benden de o kadar

0|0
    0|0
  • ismetle kısmete çare yok

0|0
    0|0
  • var ben varım ben varım en son kimle ğörüştüm kım ile konuştum hatırlamam sanda bunu yazdım ben karşı cinse saygı duyarım onun istediği ğibi birisimiyim diye düşünürüm ona çiçekler alırım defterime her gün yazarım onunla yürümek,onunla sohbet etmek,onunla dertleşmek,onunla sevgimi paylaşmak,onunla zaman gecirmek.,onunla evlenmek,onunla sonunda yaşlanmak ne hoş olurdu.ama o yok yeniden doğmak yeniden sevinçli olmak yeniden mutlu olmak bizimde hakkımız istersen ekle yeniden sevelim yeniden sevilelim bende yalnızm üzğünüm anlaşabilirsek ne den olmasın bana bir cevap yazacakmısnız

0|0
    0|0
    • hyr sanaldan düşünmüyorum.

• ama iyi insan iyidir her yerde kötüde kötüdür her yerde ben sana inamak senle tanışmak isterim cunkü artık tek bir günüm dahil mutsuzluk olamsın benim her gün tuttugum günlüğüm var istersen hepsini sana vereyim okuyun güvenli dürüst bulursanız sizi ğörmeye gelirim görürsünüz yemek yeriz anlaşırsak ben hazırım bunları tertemiz yüreğimle yazıyorum

• bnde yedim ...afiyet olsun bna.

• ben karşı cinse saygı duyarım onun istediği ğibi birisimiyim diye düşünürüm ona çiçekler alırım defterime her gün yazarım onunla yürümek,onunla sohbet etmek,onunla dertleşmek,onunla sevgimi paylaşmak,onunla zaman gecirmek.,onunla evlenmek,onunla sonunda yaşlanmak ne hoş olurdu.ama o yok yeniden doğmak yeniden sevinçli olmak yeniden mutlu olmak bizimde hakkımız istersen ekle yeniden sevelim yeniden sevilelim bende yalnızm üzğünüm anlaşabilirsek ne den olmasın

0|0
    0|0
  • nerde yaşıyosun

0|0
    0|0
  • hiç sevgilin olmadımı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Geç olsun güç olmasın da fazla da geç olmasın.

0|0
    0|0
  • Daha 19 yaşındasın ne koca merakıdır bu anlamıyorum dur bir hayatını yaşa evlendikten sonra tüm hayatın onunla geçecek zaten

0|0
    0|0
    • şuanda ne yaşadığımı biliyo musun. belki insanlar evlendikten sonra rahatla gezip tozabiliyolar. herkes sen mi?

• 30a kadar bekle

0|0
    0|0
Yükleniyor...