Severek ayrılanlar var mıya aramızda,pişmanlığı ne kadar sürüyo :P

Arkadaşlar merhaba eski sevgilimle geçen gün 3.defa barıştık aslında ben öyle şifre isteme gibi bişeyler yapmam ama kendisi o kadar çapkın ki elimde olsa üstüne gizli kamera taktırırım o derece çapkın.İşte şifresini istedim çocuk çocuk işler yapma dedi bende önceden verirdin dedim oda her insan değişir dedi bende ayrıldım falan işte ısrarda etmedi yolun açık olsun dedi bende sildim ama pişmanım ya biraz ayrıca sevgili olduğumuzu kimseye de duyurmuyo ama diğer çıktıklarıyla ilişki durumu falan yapıyo yeniden enayi yerine koyulmak istemedim.

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• bu muhabbetler bana o kadar tanıdık geldiki erkek arkadaşımı birebir anlatmışsın resmen :))

0|0
    0|0
    • sende benim gibimi yaptın?

• peki sizin ilkmiydi yoksa barışmamıydı yani

• şöyle söyleyeyim biz sık ayrılıp barışıyoruz genellikle temeli bu tarz konular. En son kavgamızın nedeni ilişki durumu muhabbetiydi ilişkisi yok yazıyordu artık sinir oldum beni gizliyorsun ilişkisi var yapacaksın dedim o da böyle çocukça işlere girişemem dedi ben de yapmıyorsam şifreni ver yoksa yokum dedim vermedi gittim 2 gün sonra durum hakkında konuşmak istedi yüzyüze konuştuk karşılıklı düşüncelerimizi söyledik ortak noktada buluştuk ve durumu düzelttik ben de eskisi gibi takmamaya başladm

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• benmki 2 yıl surdu. ama ondan haber aldım. tekrar özlem basladı. ilginc bisi

0|0
    0|0
  • Yazık çocuk sen olmasan başkası var diyor sen hala üzülüyorsun.

0|0
    0|0
  • severek ayrılan mı ayrılanlar mı burayı netleştirmeli bacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Severek ayrıldık ona yanıyorum .

0|0
    0|0
  • hiç pişman değilim

0|0
    0|0