Aşırı mı tepki verdim?

arkadaslar kız arkadaşım bugün bir oğlana mat dersini vereceğini söyledi bende istemedim .. aynı yaştalar ama face üzerinden vericekmiş dersi sende takip edebilirsin dedi .. çalıştığı yerde konuşmuşlar ben ona güvendim o coktan kabul etmiş bana gelmiş ders vericem haa haberin olsun diyor orda konuşuyomuş ben konuşmamasını söylemiştim ... sizce ayrılmalımıyım ?
Güncellemeler:
Once bana sorup karar verebilirdi ben neyiyim ya

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Şahsen benim sevgilim de aynısını yapsa kıskanırdım tabiki. Ama sen ne kadar sevgiline güvensende karşındaki oğlana güvenemiyorsun işte. Kötü bir şey olmasını istemezsin ama ayrılmak çok ağır bir düşünce. Allah sana ağız verdiyse konusacaksın bunları başından savururcasına ayrılmak demek, okadar emeğin boşuna gitmesi demektir. Sen ders vermesini istemiyecek kadar seviyorsan nasıl ayrılmak kelimesini bukadar rahat yazıp bide tura yazı yapar gibi bize soruyorsun kendin karar vermek yerine merak konusu. Aklın karışmıştır tabiki ama karıştıysa neden diyeceksin. İşte ozaman hatasnı anlamayıp hala devam ederse orası sana kalmış. Ha birde çocuga söz verdiyse sözünden dönmek istememiştir belki. Hayır deyincede baskı altında hissedip dinlememiştir seni.

0|0
    0|0
    • Önce bana sorup karar vereblirdi

• Cevabının hayır olacagını bildiği için sormamıştır. Birbirinizin duygularına biraz daha önem verseniz daha iyi olabileceginize inanıyorum. Saygılar :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya siz nasil tipsiniz bir bitmediniz Benim sevgilimde sizin gibi ya yapmayin bunu bizde canliyiniz aklimiz beynimiz var sukur karar verme yetkimiz var nie bu kadar baski yapiyosunuz Allah askina revami bu

0|0
    0|1
    • ben ona konuşmamasını söyledim . ona güvendim

• YERİNE KARAR ALMADIMki ona dedimki bukadar yakın olmamasını söyledim ders vericek kadar. .. hiç kimse bukadar samimi olmadığı birinden ders isteyemezki

• Simdi sevgili senin huyunu sen biliyosun ilk defa yaptiya aff ede bilirsin bu kadar buyutme derim ama bir kac defa yaptiysa durum degisir

• ayrılmak ne kadar da kolay. bir kelime bitti dersin ve biter sence değecek mi yolda yürürken bir şarkıyla onu hatırlayacaksın buna değeccek mi. facemiş yapmış etmiş haber vermiş söylemş sana. ilişki demek üzerinde hakimiyet kurmak mı illaki bu kadar mi egoist olunabiliniyo ilişkide. yapma ilk günü düşün attığı bir mesaja dklarca güldüğün anları düşün onla buluşmak için ne giyeceğini düşündüğün anı düşün kokusunu düşün değer mi sen söyle ayrılmalısın desem değer mi. ayrıl kardeşim !

0|0
    0|0
    • o bunu yaptıysa tekrar yapar . ben ona samimi olmamasını söyledim gidipte ders vericek kadar samimi olsun istemedim .. evet değer bana ait olmayan biriyle işim olmaz siz kızlar anlayamazssınız bunu

• çok basit ve düz bakıyorsun kardeşim benim bir sakin öncee

Erkekler Ne Diyor 1

• """"bana gelmiş ders vericem haa haberin olsun diyor """" bu kısım hiç hoşuma gitmedi, tamam ders verebilir yrdımcı olabilir ama sevgiliye karşı bu kadar basit bir şekilde söylenmez . senin bu konuda huzursuz oldugunu zaten biliyordur o zaman ona göre yaklaşmalı ve düzgüncene kendisini ifade etmeli ve güvenini boşa çıkarmadıgını göstermek içinde senınde bu dersi takip edebileceğini ve yanında durabılecegını söyleyebilir.. ayrıl demiyorum ama bıraz düzeltmeye çalış

0|0
    0|0
    • Usta ilk basta sakince istemyrm hayatm dedim o bana kabul ettim bile dedi ya bukadar olunmaz demekki is yerinde konusuyolar

Yükleniyor...