Üniversitedeki kizlar

üniversitede birsüru kiz var ama icinde biri sizin gözunuze batti. Bu nasil bir kiz olmali ki o kadar kiz icinden gözünüze batiyo?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Duruşu, etrafındakiler, hal ve hareketleri, vb. vb. her şey ile dikkati çeker. Bu olumlu da olabilir olumsuz da. Sürekli etrafında erkekler olan, her tenefüste erkeklerle takılan, konuştuğu 10 kişiden 8-9'u erkek olan kız olumsuz dikkat çeker. Giyim de aynı şekilde. Güzellik giyimle olan bir şey değil sonuçta. Seksi olmaya çabalıyorsa, bu da olumsuz dikkat çeker. Ama mesela bizde (DEÜ) hazırlıkta okurken bir kız vardı. Her tenefüs dışarı çıkardı ama genelde kız ark.larıyla ya da yalnız otururdu. Sigara içerdi ama lise önlerinde göstere göstere içmeye çalışanlar gibi değildi. Ve sürekli yerleşkedeki hayvanlara süt alıp içirirdi. Bu bile onun olumlu dikkat çekmesine yetiyordu...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• kaşar gibi olmamalı mesela hareketleri hafif çekingen olabilir

0|0
    0|0
  • çok şeyy olurlar

0|0
    0|0
  • çok güzel olduğu halde her önüne gelenle çıkmayan gerçekten aşkı arayan kız benim gözüme batar harika kız tanımıma girer

0|0
    0|0
    • ama nerden bilebilirsin ki her önune gelenle cikmadigini sonucta tanimiyosun kizi?

• ben yurt disinda okuyorum ama bildigim kadariyla türkiyede kizlar ve erkekler ayni ortamda olur hep beraber olurlar

• beraber olur ama belli seviyede

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...