Teraz burcu olan erkekler bakabilir mii?

nasıl kızlardan hoşlanırsınız? bir kız sizi nasıl etkiler

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• yorumları okudum onlara cevap olarak hoslanma durumundaysam bir kıza karsı herhangi bir hareketiyle pat diye soğuyabilirim rahatımdır karsı tarafında rahat olmasını isterim öyle herşeye karısarak olmaz özgürlük gerekir insanlara eğer gerçekten hoşlanırsam ve aşık olursam o kızdan daha yoğun duygu yaşayacak kimse olmaz gerek sözlerle gerek bakışla gerek dokunusla geçirebileceği en iyi aşk olur

nasıl kız etkiler dersen hoş olsun doğal olsun ne aşırı makyaj ne lens ne saç boyası oldugu gibi olsun yani sabah yataktan kalkıp gelsin öylece çok iyi olur

0|0
    0|0
    • teraziler ilgiden hoşlanır mı yoksa bunalıp kaçar mı acaba?

• ilgiden hoslanırlar fakat aşırıya kaçılmamalı lisedeki gibi neredesin kiminlesin sürekli böyle mesaj olmamalı sıkar o zaman

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Kendi adıma konuşayım nazdan nefret ederim hayatımda kızlarla ilgili bir çoğu şey değişti ama bu nedense çakılı kaldı

0|0
    0|0
  • insandan insana değişir ben bıktım acıklamaya siz bıkmadınız anlamaya burçlarla karakter arasında bağ yoktur diye hala inat ediyonuz...

0|0
    0|0
    • ya işte bir bag oldugundan değil de tabiki bende biliyorum da işte merak

• hiperaktif sempatik minyon ve sakar kızlardan hoşlanırız heralde

0|0
    0|0
  • belli olmaz..

1|0
    0|0
    • sagol çok açıklayıcı oldun

• iyi ne diyeyim :Dtesekkür ederim

• rica ederim efenim ne demek.

• fiziği iyi olmalı :)

0|0
    0|0
  • yüzü güzel olsun fiziğide güzel olsun :D

0|0
    0|0
    • her erkek ister bunları daha özel :D

• daha özel var tabi ama burda desem ayıp olur şimdi :D

• ya o kadar değil tabi sadece bazı özellikler

• benim için güzel olması yeterli

:) teraziyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Terazi burcu erkeklerden uzak dur hatta koşarak uzaklaş bence. :) cok çektim çoook :)

0|0
    0|0
    • neden ya bende teraziyim :)

• bak işte adi bunlar bırde her insan ayrı burclarla nitelemeyin derler bak aynı ite :D :D hep sen mi alttan aldın

• Hep ben alttan aldim kaybetme korkusundan.ha bir de ulasilmaz ve guclu kadin daha cok severler.her dedigini yapsan ezmeye calisir yapmasan hosuna gitmez.ortayi bulman lazim

• Terazi erkeği ile ömür geçmez la

0|0
    0|0
  • çok çektirirler adamaa uzak ol yaklasma bılee

0|0
    0|0
Yükleniyor...