İlk buluşmayı yapacaktık. Vazgeçti.

Bir yıldır nadir olarak nette konuşurduk. Sonrasında daha yakınlaştık ve bir aydır da flört ediyoruz. Birbirimizi sadece resimlerden gördük.

Flörtün 2. haftasındaydı sanırım, annemler tatile gidecek, ben de hafta sonu yanına geleceğim, orada bir gün otelde kalacağım böylece iki gün görüşmüş olacağız falan demişti.

Ben de o sıralar başka planlarım olduğu için gelmesini istemedim, erteledim.

O gün bu gündür gelme lafı çıkmıyor ağzından, ailesi tatilden gelecek zaten, gelemez artık.

Uzaklaştı da benden, eskisi kadar mesajlaşmıyor, araşmıyoruz.

Ne oldu bu adama?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Gelme demişsin bu birrr .. tatile giden hanimida olabilir bu ikiii .. muhtemelen gelince sana muhakkak iğnede yapacaktı bu 3 şevkini kırmışsın buda 4 bence uzakdur 5 yok ama bende isyorum diyosan sen gideceksin !

KUsura bakma erkek milleti uckur davası

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir şey olmadı. O fedakarlık yapıp sana güzel birjest yapma düşüncesindeyken senin bunu elinin tersinle itmene oldukça bozulmuş ve senden biraz soğumuş. Artık senin onu davet etmeni bekliyor olabilir. Israrcı olmak istemiyor.

0|0
    0|0
  • Senin, o'nun istediği kadar istemediğini düşünmüş olabilir. Umarım erteleme nedenin geçerli ve tatmin edicidir...

0|0
    0|0
    • Şehir dışından bir akrabam davet etmişti, oraya gidecektim. Gidemedim de ayrıca ya :)

• Ailesi geldi, zor durumda bırakırım bu sefer. Ben kendim de gidemem.

• Sen yine de teklif et...

• bende olsam bende yol verirdim :D

0|0
    0|0
  • netten başkasını bulmuştur

0|0
    0|0
  • son durum endir göürştnmü :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve