Yavşağın tekine aşığım..

Yavşağın tekine aşığım.. Okulda sürekli bakıyor, çarpıyor, önüme falan duruyor ama daha önce hiç konuşmadık. O tanındık birisi ben de tanındığım ama onun kadar değil. Çok yakışıklı olduğu için yavşak zaten. Sevgilisi var Şu an ve daha önce çok oldu onun. Benimse hiç olmadı, ne yapıcam?
Güncellemeler:
Sevgilisi olmadan önce aşıktım ve hala aşığım ama şuan sevgilisi var arkadaşlar

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• çok üzüleceksin.

0|0
    0|0
    • neden

• tam kullanılıp atılmaya müsait bir kızsın. o yavşak seni kaçırmaz.

sonra buraya konu açarsın. acaba bana geri dönermi diye.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne oluyor çok yakışıklı olunca anlamıyorum.Karakter olmadıktan sonra neye yarar.Benim bir arkadaşımın başından geçti böyle bir olay,kız aşkından değil yaşadıklarından psikolojik tedavi gördü,ilaç kullandı aylarca ve ruhu öldü.Yaşayan bir ölü gibi şimdi

0|0
    0|0
  • Kusura bakmada ya da bak sen ondan daha fazla y...k mış sın hem y.. diyorsun hem de aşığım diyorsun hem de sevgilisi var pardon çıkınca ondan ne gi bir beklentin olacak amacın ne benim ki de sorumu amaç belli zaten

0|0
    0|0
    • Sevgilisi yoktu sevmeye başladığımda, yavşak evet ama sevmeme engel değil bu şuanlık.

• yavşak bir insan neden sevilir ve nasıl bir ilişki beklentisinde olunur çok merak ettim

• senin gibi temiz efendi bir kzıı kullamasına izin verme sen anlamazsın erkekleri ama onlar neler neler düşünürler :) boşver .

0|0
    0|0
  • başına iş alma sonra bu erkekler niye böyle dersin... az söyleyim cok anla

0|0
    0|0
  • o seni kullanp atar sende razısın galiba devam et .D

0|0
    0|0
  • madem yavşak hayır gelmez, gelse de yürümez, yürüse de huzur vermez, verse de yav olmaz işte ...

0|0
    0|0
  • kendini salak yapma saf olma kendini kaptırma kızım :D

0|0
    0|0
  • soruyu okumadan yazıyorum yavşaksa sal gitsin başkasına yönel yoksa çok acı çekersin

0|0
    0|0
  • Siktir Et Başından...

0|0
    0|0
  • Sen o yavşağı boşver.Ben bir "vaşak" olarak sana çıkma teklif ediyorum.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• Sonu iyi olmaz bunun :(

0|0
    0|0
  • ümitsiz aşklar hep acı..aşkın kendisi aacı verici zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...