Hiç tanımadığınız birisi masanıza otursa ve şöyle dese..

Hiç tanımadığınız birisi masanıza otursa ve şöyle dese..

1-) Merhaba, oturmamda bir sakınca var mı ? ya da Merhaba, oturabilir miyim?

Ne tepki verirdiniz? Bu zamana kadar hiçbi sıkıntı yaşamadım ama reddeden oldu tabi :)

2-) Sizin tam bir masa önündeki sandalyeye otursa o kişi. Yani karşılıklı bakışacak ve az mesafe olacak kadar. Sonra gülümsese, merhaba dese. Öyle konuya girse.. Tanismak istese..

Hangisi daha iyi? Hangi taktik diyelim ya da :) 1 mi 2 mi?

0|0
85

En İyi Erkek Görüşü

• ben ikisinide yaparım hocam beğendinmi gidip konusucan en güzeli bakmıycaksın böm böm :) ya da sanaldan kız aramıycaksın,en güzelini yapıyoruz aynen devam :) 1 de güzel 2 de

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Kendine güvenen cesur insanları severim çokta laubali değilse bence ikiside güzel eğlenceli bir anı olabilir . Tabi iş ileri boyuta giderse oturur çocuklarınıza anlatırsın bak ben anneni böyle tavlamıştım diye :)

0|1
    0|0
  • Oturmasında sakınca yok ters bır tepkı vermem.ne amacla tanısmak ıstedıgını anlamaya calısırım.ondan sonra duruma gore tavır almam daha dogru olur.

0|1
    0|0
  • ilki daha garanti bence ikincisinde sapıkmışsın hissi uyandırabilirsin

ya da ben özgüvene taptığımdan direk cesaretle tanışmak isteyene veriyorum oyumu

0|0
    0|0
  • reddedemem,zira utanirim.kalkar baska masaya gecerim ben de.bu bir.ikincisinse gelecek olursak,gene kacmak icin firsat kollarim ve en nihayetinde tanismadan oradan uzaklasirim.

0|0
    0|0
  • 1'i yaparsa sıkıntı yaşar.

Net.

0|0
    1|2
  • 2 sinide yapsa lafı yer benden :)

0|0
    0|2
  • buyrun oturun bende kalkıcaktım derım:)))

0|0
    0|0
  • kötü ikiside rahatsız olurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• olmaz mı? merhaba masanıza oturabilir miyiz yemek yiyeceğimiz boş masa kalmadı dedi biz de tabi dedik çün ki öyleydi :) yemeklerini yediler ve gittiler :)

0|0
    0|0
  • 2. Seçenek daha güvenli olur...

0|0
    0|0
  • kızsa bişey demem ama erkekse izin vermem :D

0|0
    0|0
  • bunu da alalım burdan

0|0
    1|2
    • Söyle alsınlar alabiliyorlarsa ? Sen de gizlenip saklanma

• lanlı lunlu konuşma terbiyesiz

• volkan demirel salaktan gizli profil almış :D sen adama yazarsan alalım burdan falan diye saçma sapan onun soru hakkına saçma bir şekilde cevap veriyosan oda senin gizlenme hakkına konusur istediği gibi koç,gizli gizli yazıyosunuz sonra bide saygı bekliyosunuz

Yükleniyor...