Mesafeler her zaman aşka sorun olur mu?

çok güzel bir ilişkim var sorunsuz herşey. ancak farklı şehirlerde yaşıyoruz. 3-4 sene böyle devam edecek daha sonrasında evlilik düşünüyoruz. uzaktayız diye bazen tripler anlaşmazlıklar çıktığı zaman birbirimizi anlamıyoruz mesafeler bir çok şeye engel. sizce bu şekilde yürür mü? çok seviyorum sevgilimi, çok sevdiğim gibi aynı zamanda mantıklı bir ilişki. sizce ne yapmalıııı ?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• erkek yanına gelmesi lazım bazen kaç saatlik yol peki?

1|0
    0|0
    • 6 saatlik yol. 5 ay yanyanaydık ama şimdi farklı şehirlerdeyz

• bakalim iste goze alabilecek mi? o gelmezse ben gitmicem zaten once onun gelmesi lazim

• senin gitmen doğruda olmz hem onun kabul etmemesi lazım kız başınasın başına bişiler gelebilir.O Göze aLması lazım eğer gelmiyorsa yol ver gitsin.d

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• 4 yıl görüştüğüm insan oldu 2 tarafta sadık olunca ilişki sürüyor ama tabi ki de yıpratıyor ama bir vesileyle yana yana gelindiğinde hepsine değiyor önemli olan sadakat

1|0
    0|0
    • 6 saatlik yol göze alır mı peki?

• benim akrabam vardı orda kalıyordum ama otelde kalanları da biliyorum

• onun kalacak yeri yoj mecburen gunubirlik olacak

• 3-4 sene naptın senya helva karmaya başla o aşk o ilişki ölür. Dediğim gibi olmaması dileğiyle mutluluklar

1|0
    0|0
    • insallah dedigin gibi olmaz ama mecburuz okul bitmesi lazim

• Seni gerçekten sevmişse aşık olmuşsa onun kalbinde sana olan sevgisi köz gibi durur seninde gidip yellemen gerek tekrar alev alev yanması için

• anladım teşekkürler..

• Bence olur gözden ırak gönülden ırak demişler ya o misal

1|0
    0|0
    • bi care yok mu ne yapmak lazim

• amma konuşmuşuz neyse banada zamanla bildiririsn neler olduğunu hadi iyi akşamlar

• cok tesekkur ederim iyi gunler.

• sevdiginde seni cok seviyorsa hic bir sorun cıkmaz ...isterse o adam amerikada olsun

1|0
    0|0
    • adam gibi sevmek lazim tabi degil mi

• hakkına hayırlısı kardeş ...hayırlı ise olsun

• insallah tesekkur ederim.

• Bizde ayrı şehirlerde bir yıl çıktık güzeldi herşey :D

1|0
    0|0
    • peki 1 yıl sonra :D

• Her buluşmada bir iki saat öpüşme oluyordu bizim :)

• Özelden ekle sohbet edelim burdan olmuyor :)

• atalar boş konuşmaz, gözden uzak olan gönüldende uzak olur ..

1|0
    0|0
  • oluyor benımde 3 senelık ılıskım oldu trıpler anlasmazlıklar asırı olusan ozlem bulusamama durumu maddı sıkıntılar guvensızlık hersey bas kaldırıyor bır gun bakmıssın ıstemıyorsun soguyorsun ondan

1|0
    0|0
    • 1 sene sonnra maddi sıkıntı kalmayacak. ama mesafeler off ve tripler asla bitmiyorrrrr

• hic umut yok mu ya cok seviyorum ama

• sevıyorsan sık sık bulusma olmalı yoksa gecmıs olsun sımdıden

Kızlar Ne Diyor 1

• arada görüşsenz iyi olurdu tabi de eğer imkanlar yoksa birbirinizi kırmamaya çalışın zaten uzaksınız ..bide soğuk davranmalar olursa hepten koparsınız

1|1
    0|0
    • hiç soguk davranmıyoruz ama hep telden konuşmak bazen sıkıcı geliyor bu yuzden ister istemez aklımdan ayrılığı geçiriyorum ama yapamıyorum çok seviorum çünkü

• sen alttan almaya çalış uzak olduğunuz için böyle tartşmalar veya düşünceler ayrılığı getrr seviyorsanız birbirinizi ayrılmamak için elnzden geleni yaparsınız :/

• cok seviyorum ve tartismalardan sonra her zaman orta yolu buluyoru ama sanirim biraz zamana ihtiyacimiz var

Yükleniyor...