Unutuldum mu sevgili erkekler bir baksa?

Eski sevgilimin beni çok sevdiğini zannederdim.Birbirimizin ilkiyiz zaten.İnancımız farklı olduğu için çok zitliklar oldu ben onu kendi tarafıma çekmek istedim bu yüzden bitti.Ama seviyeli bir şekilde üzülerek bitmişti yaz tatilinde.Üzülmememi söylemişti.Sonrasında birden inancıma kötü bakan tweetler atmaya başladı bana kinaye kinaye. Şimdi okullar açıldı her zamanki gibi duruyor yokmuşum gibi davranıyor tek kelime etmedi.Yani bir kez bana bakarken bile yakalamadım. Bu ilk olduğu için erkeklerin dilinden de pek anlamıyorum açıkçası, unutuldum mu ben?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Hanginiz alevi hanginiz sünni? Bir insan unutmuş olsa sana gönderme yapmak için tweet atmaz. Tam probleminiz nedir?

1|0
    0|0
    • keşke mesele alevilik olsa tümden din yok onda... okullar açıldığından beri 4 gündür görünmezmişim gibi davranıyor ama.

• keşke bu konularda sizin kadar olgun biri olabilseydi birazcık... bir gün elbet anlayacak hatasını ama çok geç olacak diye korkuyorum. ne olur siz de dua edin...

• Ben evliya suretli bir insan değilim ki. bir de içimden pek gelmiyor dua etmek bu durum için maalesef. En etkili dua onu isteyenin duasıdır. Bir de Allah'ın rızasını kazanmış insanların duasıdır. Senin durumunda ben ikisine de girmiyorum maalesef :/ Ama ümitsiz olma, sen et duanı.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bizde bir kere biter. gerçekten biterse üzgünüm. tekrar olmaz.

0|0
    1|0
  • nasıl kendi tarafına çekmeye çalıştın. neden böyle birşey yapma gereği duydun :)

0|0
    0|0
    • dinimize göre bir müslüman kadınla ateist erkek olamıyor çünkü. yoksa diğer tercihlerine asla karışmam.

• ne yani mucizelerin mi var ?

daha önce kimse ona bişeyler anlatmadımı sanıyorsun .

• mucizem yok ama o gerçekten İslam kaynaklarını okumamış. tabi ki bilemez okumadığı şeyi.

• senin inancın neydi onun inancı neydi?

dini inanç mı ideolojik bir olay mı?

0|0
    0|0
    • Dini inanç

ben müslümanım o çıkarken ilgili değildi sonra ateist oldu sanırım

• unutuldun güzelim..

0|0
    0|0
  • Evet ama salaklk onun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senı iğnelediği zamanlarda aklındaydın amaşu andeğil.

0|0
    0|0
    • belki okul açıldığı için bırakmış olabilir mi?

• onu bılemeyız amaşu anonun umrunda degılsın snırrım.

Yükleniyor...