Eskisine takıntılı olmak

2 aydır terazi burcu biriyle birlikteyim ilk 1 ay cok iyiydi 2. ayda artık mesaj atmamaya falan başladı bende ustune gittim niye yazmıyosun yok sevmiyosun bilmem ne yok ilk aradığındada eski sevgilini anlatmıstın zaten falan geçen aksam konusuyoduk dedim ki biriyle ilgilenip karşılığını alamamak ne kötü oda dediki bende öyleydim bir zamanlar bitti şimdi konusmak istemiyorum daha yazma sonra ağzıma ne geldiyse saydım allahım dengesiz çokmu bunalttım acaba ne yapmalıyım?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kızlarının en kötü yanları bir erkek kıza yakınlaşmaya çalıştığında kız ona önyargılı davranarak soğuk davranır. Sonra erkek de o yüzden kıza gerçekten ilgi göstereceği yerde geçici takılmaya başlıyor. Bunların hepsi kızların bir taraflarının kalkık olması yüzünden.

Siz, sorunuzu okurken dikkat ettiğim ilk şey hemen çocuğun burcunu yazmanız olmuş. Bu bende nahoşluk verdi. Ya insanları kendi kişiliklerine göre değerlendirmeniz gerekirken kalkmış hurafe olan burca göre değerlendiriyorsunuz. Böyle birinden ne bekleyebilirsin ki fazla şey?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• senın burcun ne ? hayatımda terazi buırcu tanıdıgım insanlar sayılıdır hiç bilgim yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aklı başkasında olan insandan uzak dur ne yapsan yeterli gelmiyor soğumuşsa senden eskisi gibi olması zor

0|0
    0|0
  • ayarları bozulmuş arkadasın sende bı sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...