2014 Önlisans KPSS hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Kpss kursuna yazılayım diyorum. İki yıllık Halkla İlişkiler mezunuyum (Açıköğretimden). Kpss'den kaç puan almalıyım ki biyerlere yerleşebileyim? Ayrıca hangi memurlukları tercih edebilirim? Sınav çok mu zor? Kursa gitmeden başaramaz mıyım? Ayrıca 4 yıllığa tamamlamak istiyorum bölümümü de? Kayıtlar na zaman? Ve hangi bölüme tamamlamalıyım? (İşletme, Maliye vs.) Bana akıl verin lütfen.

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• link buradan dikey geçişi bul ve hangi tarihler olduğunu, şartlarını kotrol et 4 yıllığa tamalamak için. ilk kez sınava girecesen eğer evet bir dersaneye gitmelisin çünkü kpss sistemini bilmiyorsun. ön lisansta senin böl. tarzındaki böl. 90 ve üzeri alırlarsa ilk atamalarda atanıyorlar ama sen benim için ilk atama önemli değil 2 yıl içerisinde bir yerler olursada kabulüm dersen 83-90 arası almanda kafi olabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• halkla ılıskılerden nekadar bı alım var bılmıyorum.ama ıkı yıllık kpss sınavı dort yıllıga gore daha kolaydır.eğer matematıgın ıyıyse ve guncel konulafıda takıp edebılıyosan yapabılırsın evde

0|0
    0|0
Yükleniyor...