Sevgilimi affetmelimiyim ?

ailemden dolayı bizim çıktığımızı kimsenin bilmesini istemiyordum ama sevgilim ağzından kaçırmış bütün okul öğrendi bende sinirlenip ondan ayrılma kararı aldım bana yalvardı sensiz yaşayamam dedi inanmadım kuzeni bizi biliyordu bana mesaj attı onu hastaneye kaldırdık üzüntüden kalp krizi geçirdi yoğun bakıma aldılar dedi şimdi orda hastanede yatıyor :( ölüm riski çokmuş ve sakat kalma durumu varmış ama normalde kurtulabilirmiş sizce onu affetmelimiyim ? :(

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Kalp krizi geçirince sakat kalma riski oluyormuymuş?

1|0
    0|0
    • önceden geçirdiği bir kaza sonrasında zedelenme vardı zaten. evet öyle bir durum varmış

• Bende ergenlik dönemi geçirdim ama böyle saçmalamadım hiç ya :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Yalan söylüyorlar. Üzüntüden kalp krizi ve bukadar genç yaşda. Kalp krizi dediğin şey gelir yatırır gider ya da gelir sersemletir gider. Yatırmak dediğim temelli yatmak. Sor hangi hastanedeymiş git çiçek götür.

1|0
    0|0
    • yalan değilki gittim baktım hareketsiz yatıyor :( sadece nefes alıyor :(

• Off gerçekden ciddiyse özürdilerim önyargım için...Fakat affetmeni sağlayacak olan tek sebep senin ona onunda sana olacak sevgisi aşkı arzusu olmalı sağlık problemleri değil bence :(

• onun aşkından eminim benim için bütün geleceğini değiştirdi bende onu seviyorum :(

• ne güzel yazıp oynuyorlar degilmi arkadşlar

0|0
    0|0
  • Ne kadar kararsızsın ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ahahahahah resmen kahkaha attım... uzuntuden kalp krizi sakat kalcak .. :D:D:D lise dimi? :D:D

0|0
    0|0
    • lan gerizekalı zaten kalbinden rahatsızlığı var önceden geçirdiği bir kazadan dolayı zedelenme var onun durumunu bilmiyorsun konuşma

• adam akıllı bir soru soruyorum size mal mal cevaplar vereceksen hiç verme

• ıstedgm soruya cevap verırım sna mı sorcm :D

• Okulunuz yok mu çocuum sizin..

0|0
    0|0
  • affetsen neye yarar

0|0
    0|0
  • evde o şuan :D

0|0
    0|0
    • eğer o evdeyse benim hastanede hareketsiz bir biçimde gördüğüm onun gölgesimiydi ? :(

Yükleniyor...