Hemen kabul edince çantada keklikmi oluyorsun

ilgisini belli ediyordu bende hoşlandığım için hemen kabul ettim naz falan yapmadım süründürmedim böyle yapınca basitmi oldum nedir çantada keklik gibi göründüm sanırım o ilgilenen mesajlar yazan adam gitti yerine meşgulum yazamıyorum geldi ayrıldı gitti zaten şimdi bir başka kızın peşinden koşuyor hemen kabul edince bir değerin olmuyor süründürmekmi gerekiyor bir erkeğin çok sevmesi için

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Süründürmesi gerekmiyor tabiki de ama biraz ağırlığını korumanı tavsiye ederim. Bırak koşsun başkasının peşinde o seni basit gördü diye sen basit biri olacak değilsin ya. O değerini bilmezse bir başkası bilir. ;-) Sen de seni hakeden insanlarla birlikte ol bundan sonra. Ben ilk ilişki başlarken ilişkiden ne beklediğimi nasıl birşey istediğimi hep net bir şekilde ifade ederim.

Senin olayının sebebi saçma sapan kaç kovala oyunları. Ben bu oyunları çok basit buluyorum. Sevmek bu kadar basit bir oyunun belirlediği kadere göre olmaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Hemen kabul edersen değil ama ilk günden koynuna girersen öyle olursun.Sen öyle yapayım böyle yapayım diye düşünmemelisin. Çünkü planlar kurarda öyle hareket edersen, kendi içinden geleni değilde milletin dediğini yaparsan o kişi senden başkasını sevmiş olur. Sen kendin ol, nasıl istiyorsan öyle davran, inan ki bir gün kendine uygun, seni sen olduğun için seven biri karşına çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • yok bence öyle değil.o ne istediğini bilmeyen A.. salaklardan bence bu na takılma..benim gerçekten ilgi duyduğum cazibesine kapıldığım bir kız ne kadar çabuk teklifime karşılık veririse şunu düşünürüm demekki oda benden çok hoşlanıyor...naz yapar isede şöyle derim..zorlamaya gerek yok demekki onun tipi değilim der sallarım yani bu kişiden kişiye değişiyor..bazı modeller böyle ama inan bu modeller piyasada tutmayan modeller..bu modellerden sakın sahiplenme elinde kalır son sahibi sen olursun :)

0|0
    0|0
  • zaten insan olarak birşeyi çok isteyip elde ettikten sonra ona olan ilgin otomatik olarak azalır bu mantıklı . tabi hemen kabul etmende ulaşılmasını kolaylaştırdığı için oda biraz ilgiyi azltmışta başka kıza takması o tam karaktersizlikmiş ya

0|0
    0|0
  • seninle alakalı bir problem yok karakterli davranmışsın iyi niyetli davranmışsın o odunmuş basit değil tam aksine düzgün bir insan olduğunu göstermişsin o davranışınla

0|0
    0|0
  • her erkek böyle değildir gerçekten seven biri senin için herşeyi göze alabilen erkegi bulabilirsen süründürmene gerek yok zaten :)

0|0
    0|0
  • ablacım okadar ilgiyi seni elde etmek için yapmış ettikten sonra ilgisini azaltmış işi hep vardır onun :))

0|0
    0|0
  • süründurmen onu bıktırır ve ne halın varsa gör der en ıyısı herseyı tadında bırakmak

0|0
    0|0
  • hemen kabul ettiğin için kolay lokma gördü seni sen bile anlamışsın

0|0
    0|0
  • Muhtel baska bir sey icin kosardir

0|0
    0|0
  • sen basit olmuyorsun o adamın karaktersizliği

1|0
    0|0
  • Erkekler yavru köpek gibidirler. Gevşetirsen tasmayı hemen senden uzaklaşacaklardır. Sıkı tutarsan seninle oynarlar ama ... Bu iş bu kadar basit :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bi 2.dereceden 2 bilinmeyenli değilsin.

0|0
    0|0
  • Evet , öyle .

0|0
    0|0
  • o erkeğin karaktersizliği zaten gözü açsa böyle davranır

0|0
    0|0
Yükleniyor...