Tekrar ilgi kazanmak

5 aydır bir erkekle konuşuyodumm ilk aylar o kadar ilgiliydi ki zamanla bende ona ilgi göstermeye başladım filört etmeye başladıkk ama son 2 haftadır alan çooooook ilgisiz işlerinin yoğun oldğunu söylüyo herr gün yazan çocuk kayboldu ben onun ilgisini tekrar nasıl çekebilirmm aramızda da bir sorun yoktu halbuki ama anlamadmm sadece 3 4 kez cinsel sorular sormak istedigini söyledi bende konuşmak istemedimm bu yani ondan çok hoşlanıyorumm ilgisini tekrar kazanmam lazım ne yapayım

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Sen o'na cinsellikle alakalı sorular sor.

1|0
    0|0
    • kim ben mi ben : ne sorucamm hem neden sorucam ki

• öyle neden ilgisizsin diye sorma diyosun anladımm şaşırt derkennn bilmiyorum konuşabilirmiyimm

• Neden konuşamayasın?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• tamam işte cevap sorunun için de :D

denyonun niyeti seni yata atmaktı , baktı ki öyle b i kız değilsin , enayi yol aldı :D

0|0
    0|0
  • O iş bitmiş şekerim geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • Cinselliğe sırt çevirerek çocuğu soğutmuşsun işte.

0|0
    0|0
    • o zaman ilgisi bu yüzden miydi konuşurum o konulara girerim havasında mıydı bu şimdi :(

• O kadar konuştuktan sonra çocuk tabii ki cinsellik de konuşmak isteyecek. Erkek sonuçta. Hep çiçek böcek pembe panjurlu ev hayalleri konuşamazsın. Bir yerden sonra sıkılır.

Kızlar Ne Diyor 2

• boşver ya ne yapacan öylesini kullanır gider daha çok üzülürsün o tür erkeklerin niyeti sadece kullanıp terk etmektir başka kız buldumu hemen silerler hiç acımadan

0|0
    0|1
    • sadece konuşmak istemişş beni kötü bilme niyetim öyle değil özür dilerim diyo

• Ver , ver değerleri .

Böyle kalırsın işte .

0|0
    0|0
    • nasıl değer canım verdiğim falan yok

Yükleniyor...