Sizden kac yas kucuk/buyuk olan bir kizla cikarsiniz?

Bir kizin yasi sizin icin onemli mi? Bir kac yas kucuk, ya da buyuk olabilir mi? 25 yasinda olan erkekler 18lik kizlar mi ister? Yani ne kadar genc o kadar iyi mi?

0|0
118

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar genç o kadar iyi ama şöyle bir durum var. Şimdi ben 27 yaşımdayım, kız 18 diyelim. Bu kızın daha aklı başında değil, ne istediğini bilmiyor. Yarın birgün ben sıkıldım ayrılcam deme ihtimali yüksek. O yüzden ayakları yere basan bir kız bulmayı tercih ederim ben. 22 23 den düşük olmasa iyidir sanırım. Ama inandırırsa beni 18 de olur, benden büyük de oldu hayatımda du bakim 4 yaş büyüktü benden, çok da aşık olmuştum yani hiç farketmiyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Benim deneyimlerim erkeklerin kendilerinden küçük kadınlarla daha rahat anlaşabildikleri ve mutlu olma ihtimallerinin daha arttığı yönünde. 5 - 6 yaş fark gayet uygun bence. Erkeklerin olgunlaşmaları bayanlara göre vücut yaşına bakarak daha geç oluyor; sanırım bunun sebebi bu. Birde erkeğin birini severken ona şevkat duyma hissinede ihtiyaç duyduğudur ve bu hissini kendinden daha küçük biriyle daha iyi yaşıyor (gibi geliyor bana).

0|0
    0|0
  • Hayır ne kadar genç o kadar iyi demek değildir bence. Ilişkiden beklentinin ne olduğu daha önemlidir. Oturup sohbet etmek mi sadece seks mi yoksa başka bir sebep mi? Elbetteki engin fantazi dünyasını ve pedofiliyi hesaba katmıyoruz.

0|0
    0|0
  • Bence hayır. Ne kadar olgun o kadar iyi. Çünki erkek dediğin zaten yaş 22 ise kafa 18 gidiyo. 4-5 yaş geriden geliyor. O yüzden kadının olgunluğu erkeğide olgunlaştırmalı.

0|0
    0|0
  • Ergenlik çağındaki kızlarla çıkmak daha güzel çünkü bu yaslarda çok meraklı istekli oluyorlar haksız mıyım :D

0|0
    0|0
  • Kendimden en fazla 1 yaş küçük

Kendimden en fazla 3 büyük

Şu an için böyle

cut.

0|0
    0|0
  • en fazla 3-4 yaş oynamalı

diğer olaylar çocuk bakıcılığına giriyor!

0|0
    0|0
  • Bence ne kadar olgun o kadar iyi. Bebelerle uğraşmaktan bıktık yahu

0|0
    0|0
  • +-5 olur hertürlü yeter ki kaldıracak kişiliğin olsun::9

0|0
    0|0
  • kızların durumuna göre değişir ben şahsen küçük isterim ama bana ayak uyduramaz

0|0
    0|0
  • 18 19 yaşları olabilir mesela buda kişliğe göre değişiyo

0|0
    0|0
  • 20 yaşının altındakilerle ve benden 5 yaş büyüklerle işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Evet öyle kendimden küçük kızlarla ciktim hep aramızda 6-7 yaş vardı :D

0|0
    0|0
  • 22-23 de mantıklı düşünmeye başlıyorlar

0|0
    0|0
  • 5 yas kucuk 5 yas buyuk lerle çıkarım

0|0
    0|0
  • Güzel olsun :D yasa bakmıyoruz :D

0|0
    0|0
  • valla ben 24 yaşındayı 18 - 30 arasındaki bayanlarla çıkabilirim. sorun değil yani. önemli olan kafaca anlaşabilmek...

0|0
    0|0
  • bir kıritermi gerek gönül işine

0|0
    0|0
    • en az 18..Kendimden'de 10-12 yaş büyükle de birlikte olabilirim.

Kızlar Ne Diyor 1

• bence erkek en fazla 3-4 yas büyük olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...