Kapat

Milletin başına gelen aşk hikayeleri neden bana uğramıyor yaaa :)

arkadaşlarıma bakıyorum şahit oluyorum bazılarınada valla film gibi aşk yaşayanlar oluyor birde sevgilileri maşallah çok yakışıklı çocuklar

bide kendime bakıyorum valla öyle çirkinde değilim gayet güzelim bakan birdaha bakar derler ya aynen öyle ama kimse yok benim hayatımda hiçte olmadı yanii nebçim bir şansım var yaa benim

bugüne kadar pek takılmadım bu şeylere hep eğlenmek gülmekti derdim ama şimdi bakınca bir etrafıma herkez koluna birini takmış ben kaldım bir sap gibi

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• : )))))

Tabisi o kişiler sorunlarına bir fikir arayışında oldugu için ön plana çıkıyorlar hemen, tabisi ön plana çıkmayanlarda var.

Genelde zaten hikayelere bakarsan, birçogu okul hayatında başlıyor.

Veya şanslı sürprizlerle, tabisi kişiler arayışta olunca da herşey başlıyor belli bir yerden sonra büyüsü de bozulunca en absürt şeyleri dahi yaşayabiliyorlar :))

Sana da ugrar elbet bir gün, demek ki daha zamanı değil

cut.

0|0
    0|0
  • arkadaşım madem güzelsin, niye gizliyorsun profilini? madem bir sevgili arıyorsun, yine niye gizliyorsun profilini? belki biri görür, beğenir de kısmetin çıkar?

0|0
    0|0
  • O hikayeler ayrılık ve acı hikayelerinin yanında etkisiz kalır boşver sen azı görme diğerine bak mutlu ol...:)

0|0
    0|0
  • Hep guzelsiniz zaten hic cirkin kiz yok burda adsaaadada

0|2
    0|0
  • :)) üzüldüm valla ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bulacağım ben sana bir erkek buradan, merak etme tatlım.

0|0
    0|0
    • Kaynak senmisin yakaladim dur

Mudur bana soyle iyisinden az kullanilmis 85-90 model arasi kumral bisey paketlesene

Motor saglamsa bir kac yas buyukte olur :-):-):-):-):-)

Yükleniyor...