Uçakta sadece bakışma...

İstanbuldan adanaya geliyordum. Uçakda saatlerce bakıstığım bir cocuk . birdaha hic görmeceğimi bile bile 1 saniye bile aklımdan cıkmıyor. rüyalarıma giriyor sarkılarımın tüm anlamında o var tanımıyorum kim neci ama gözlerimi kapatınca önümde o benim napcam ben nasıl bulurum onu koca adanada her kapıyı çalmak istiyorum heryeri gezmek istiyorum.

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Şayet boşluktasın sanırım, bir umudun var, şayet illa bulacağım dersen araştır, çok ince detay araştırma yaparsan sonuca ulaşabilirsin belki fakat arayışını sürdür bence sen :)

cut.

0|0
    0|0
    • Adını dahi bilmiyorum nasıl bir araştırma yapabilirim kii ? yüzü aklımda sadece

• Havalimanına gidip kişi hakkında bilgi almaya çalışabilirsin filan, facebook da derin araştırmalar yapabilirsin...

Baya ugraşacaksın yani :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok zor değil. Hangi havayolları ise orayı ara ya da git rica et yolcu isim listelerini. Facebooktan tek tek bak. Muhakkak bulursun isim listesini al

0|0
    0|0
    • verirlermiii

• thy

• Bence başarabilirsin. Hem sadece erkek isimlerini istemen de sana bu konuda yardımcı olur. Bir sonuç elde edemezsen özelden dön yardım etmeye çalışırım. THY de çalışan tanıdıklarım var Atatürk'te.

• bulmakta ne var allah aşkına git havaalanına o gun ki o yerde oturan adamı sor bilet aldğn yere filan bundan basit ne var :D

0|0
    0|0
    • bakmadımki koltuk sayısına

• insallah

• sanki gidip dediğimi yapacaksın boş düşünceler içindesin :)

• bütün ülkeyi gez anasını satım olmadı dünyayı gez bul o çıcığı 1saniye bile aklından çıkmıyosa artık bulman lazım 80 yıla kalmaz bulursun zaten :D

0|0
    0|0
  • aşıksın sen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nasıl bir piskopatsın kızım sen yaaa :D

neden böyle şeyler yapıyorsun düşünecek uğraşcak başka birşey bul :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...